اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 06 تیر 1398
24 خرداد 1398 24 خرداد 1398
16:40 16:40

ارومیه ، شهر والیبال دوستان

شاهمیری داور بین‌المللی و مشهور والیبال جو شهر ارومیه را در آستانه آغاز رسمی هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ را ستود و خاطر نشان کرد تیم ملی با حداکثر امتیاز مسابقات را در این شهر به پایان برساند.

تمجید داور بین‌المللی و مشهور والیبال از جو والیبالی شهر ارومیه

به گزارش سلام نو ، فرهاد شاهمیری داور بین‌المللی والیبال کشورمان که به ارومیه سفر کرده است گفت: با توجه به اینکه ارومیه همیشه میزبانی پرشوری از مسابقات والیبال داشته یقین دارم از این مسابقات نیز سربلند بیرون خواهدآمد.

وی افزود: وضعیت سالن نسبت به آخرین حضور من که در مسابقات لیگ برتر بود بسیار بهتر شده و می توانم به این مورد یقین کنم که وضعیت سالن ۶۰۰۰نفری ارومیه حتی نسبت به سالن‌های دیگر کشورها نیز بهتر و برابر با استانداردهای جهانی است و باید از تمام مسئولین این شهر و استان بابت این تلاششان قدردانی کرد.

وی اظهار کرد: یکی از نکات جالبی که در این شهر برای میزبانی رخ داده، تبلیغات لیگ ملت‌های والیبال (VNL) در سطح شهر از فرودگاه تا محل برگزاری مسابقات و تا هتل محل اسکان تیم‌هاست.

شاهمیری ضمن تمجید از هواداران والیبال این شهر خاطر نشان کرد: با توجه به تماشاگران پرشور این شهر می‌توانم به کسب هر ۹ امتیاز این مسابقات امیدوار بود.

داور بین المللی والیبال نیز از هواداران ارومیه‌ای خواست که با تشویق و حمایت خود، فرهنگ آذری و ایرانی را به خارجی ها نشان دهند./خبرآنلاین

دیدگاه خود را بنویسید

icon news