اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
25 خرداد 1398 25 خرداد 1398
18:50 18:50

آتش در ساختمان 6 طبقه مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از آتش سوزی در یک ساختمان 6 طبقه در شهرک وصال خبر داد.

جلال ملکی خبرداد:

نجات جان ۱۲ نفر از ساکنان محبوس شده در یک ساختمان در حال حریق/ مصدومیت یک آتش‌نشان

به گزارش سلام نو، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی  درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ۱۵:۱۳ ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی در شهرک وصال در خیابان نیلوفر ۲ به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اطلاع داده می‌شود.

وی با بیان اینکه سه ایستگاه با تجهیزات پشتیبانی شامل نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: آتش‌نشانان در زمان دو دقیقه به محل حادثه رسیدند و مشاهده می‌کنند در طبقه چهارم یک ساختمان ۶ طبقه ۱۲ واحدی مسکونی حریق اتفاق افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه این واحد ۹۰ متری به طور کامل شعله‌ور بود، تصریح کرد: آتش به بخش‌های بالایی نیز سرایت کرده و دود بسیار غلیظی همه طبقات را فراگرفته بود به طوری که دود از پنجره‌ها بیرون زده بود.

ملکی خاطرنشان کرد: اطلاعات اولیه حاکی از این بود که افرادی در این ساختمان محبوس شده‌اند. آتش‌نشانان بلافاصله با تجهیزات کامل به طبقات بالایی رفته و همزمان با خاموش کردن آتش با دستگا‌ه‌های تنفسی مشغول خارج کردن افرادی شدند که در راه‌پله‌ها و راهروها گرفتار شده بودند. آتش‌نشانان همه این افراد را که شامل ۱۵ خانم، آقا و کودکان بودند خارج کردند.

وی ادامه داد: خوشبختانه این افراد از نظر فیزیکی دچار مشکل نشده بودند اما دچار دود گرفتگی شده و تحویل عوامل اورژانس شدند. همچنین یک آتش‌نشان نیز دچار مصدومیت شد که به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: باعملیات به موقع  از گسترش آتش‌ جلوگیری شد و آتش‌نشانان در حال حاضر مشغول لکه‌گیری و تخلیه دود هستند./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

آتش به جان بازار گل امام رضا افتاد

سخنگوی سازمان آتش نشانی از حریق گسترده در بازار گل امام رضا در شرق تهران خبر داد.

جزئیاتی از دیده شدن دود در خیابان ولیعصر

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی جزئیاتی از دیده شدن دود در خیابان ولیعصر ارائه داد...

سقوط ناگهانی درخت چنار در خیابان شریعتی

یک چنار 10 متری در خیابان شریعتی پایین‌تر از خیابان گل نبی به صورت ناگهانی سقوط کرد.

یک جنازه کاملا سوخته در تصادف جاده قم

تصادف سنگین در جاده قم در نیمه شب منجر به فوت دو نفر شد. یکی از این جنازه ها کاملا سو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news