اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 30 مهر 1398
25 خرداد 1398 25 خرداد 1398
20:25 20:25

آخرین تلاش مسی برای کسب جام+عکس

رقابت های کوپا آمه ریکا از بامداد امروز آغاز می‌شود و مسی شاید برای آخرین بار شانس حضور در این رقابت‌ها را خواهد داشت

به گزارش سللام نو، رقابت های کوپا آمه ریکا از بامداد امروز و با دیدار برزیل مقابل بولیوی آغاز شد و بامداد فردا و در دیداری حساس، تیم ملی آرژانتین باید به مصاف کلمبیا برود. آلبی سلسته از سال 2007 و بعد از شکست برابر کلمبیا هرگز مغلوب این تیم نشده و امیدوار است این طلسم 12 ساله امسال نیز ادامه پیدا کند.

تیم ملی آرژانتین آخرین بار در سال 1993 موفق به فتح کوپا آمه ریکا شده و طی این سالها نه در این رقابت ها و نه در جام جهانی توفیقی در کسب قهرمانی نداشته است. جالب اینجاست تیم ملی آرژانتین در پنج دوره از هفت جام جهانی زیر 20 سال از بین 1995 تا 2007 و همچنین در سال های 2004 و 2008 در بازی های المپیک موفق به کسب عنوان قهرمانی شده اما ستاره های جوان آلبی سلسته زمانی که به رده بزرگسال رسیده اند، قادر به تکرار درخشش خود نبوده اند.

لیونل مسی 31 ساله بعد از سال ها ناکامی در کوپا آمه ریکا و جام جهانی، حالا به دنبال کسب اولین قهرمانی با لباس تیم ملی آرژانتین خواهد بود و شاید این دوره از آخرین شانس های این ستاره برای کسب یک جام در عرصه ملی باشد.

قاب تصویری ناکام از لیونل مسی، از اشک های او بعد از فینال کوپا آمه ریکا مقابل شیلی و از دست دادن پنالتی تا چهره مغموم بعد از فینال جام جهانی 2014 مقابل آلمان، تصاویری تکراری و متفاوت از دوران درخشان باشگاهی مسی در سال های اخیر بوده و حالا بهترین زمان برای او فرا رسیده تا با بازوبند کاپیتانی تیم ملی آرژانتین، موفق به فتح یک جام شود.

اخبار مرتبط

icon news

دایی: رونالدو رکورد مرا می‌شکند

"گاتزتا دلو اسپرت" در گزارشی از علی دایی در مورد شکستن رکوردش می پرسد، او می گوید: رو...

شماره 9 لیورپول مسی آن تیم است

جیسون مک آتیر هافبک سابق لیورپول عنوان کرد روبرتو فیرمینو یکی از بهترین شماره 9 های د...

پیروزی مقتدرانه تیم ملی والیبال برابر آرژانتین

شاگردان ایگور کولاکوویچ در هشتمین بازی خود برابر تیم ملی آرژانتین به پیروزی دست یافتن...

آقای خاص: شاگردانم با شجاعت بالایی بازی کردند

یواخیم لوو، سرمربی آلمان بعد از دیدار تیمش با تیم ملی آرژانتین اعلام کرد عملکرد بازیک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news