05 دی 1397
08:27

عارف: مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند چرا که دانشجویان سرمایه های این کشور هستند.

واکنش عارف به حادثه دانشگاه آزاد: مسئولان این دانشگاه پاسخگو باشند

به گزارش سلام نو، محمدرضا عارف، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در اینستاگرام خود نوشت:

هنوز یک هفته از فاجعه دردناک آتش‌گرفتن تعدادی از دانش‌آموزان عزیز در زاهدان نمی‌گذرد که حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به وقوع پیوست که متاسفانه منجر به درگذشت تعدادی از سرمایه‌های گرانقدر کشورمان شد.

عصر امروز در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات درخصوص این حادثه گزارش اولیه‌ای ارائه و قرار شد دو تن از همکارانم در کمیسیون ضمن بررسی‌های همه جانبه و صحبت با مسئولان دانشگاه آزاد و دانشجویان گزارش تکمیلی برای کمیسیون آموزش و تحقیقات آماده کنند. مطمئنا مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند و شایسته نیست با جان دانشجویان عزیز که سرمایه‌های ارزشمند کشورمان هستند از روی سهل‌انگاری و بی‌تدبیری بازی شود.

ضمن تسلیت درگذشت عزیزان دانشجو به خانواده‌های محترم آنان و جامعه دانشگاهی کشور برای بازماندگان آنان صبر و اجر از خداوند منان مسألت می‌کنم و امیدوارم با تلاش پرسنل زحمت‌کش بهداشت و درمان کشور مصدومین این سانحه به بهبودی کامل دست پیدا کنند./خبرانلاین

دیدگاه خود را بنویسید