اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
05 دی 1397
08:27

عارف: مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند چرا که دانشجویان سرمایه های این کشور هستند.
واکنش عارف به حادثه دانشگاه آزاد: مسئولان این دانشگاه پاسخگو باشند

به گزارش سلام نو، محمدرضا عارف، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در واکنش به حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در اینستاگرام خود نوشت:

هنوز یک هفته از فاجعه دردناک آتش‌گرفتن تعدادی از دانش‌آموزان عزیز در زاهدان نمی‌گذرد که حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات به وقوع پیوست که متاسفانه منجر به درگذشت تعدادی از سرمایه‌های گرانقدر کشورمان شد.

عصر امروز در جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات درخصوص این حادثه گزارش اولیه‌ای ارائه و قرار شد دو تن از همکارانم در کمیسیون ضمن بررسی‌های همه جانبه و صحبت با مسئولان دانشگاه آزاد و دانشجویان گزارش تکمیلی برای کمیسیون آموزش و تحقیقات آماده کنند. مطمئنا مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند و شایسته نیست با جان دانشجویان عزیز که سرمایه‌های ارزشمند کشورمان هستند از روی سهل‌انگاری و بی‌تدبیری بازی شود.

ضمن تسلیت درگذشت عزیزان دانشجو به خانواده‌های محترم آنان و جامعه دانشگاهی کشور برای بازماندگان آنان صبر و اجر از خداوند منان مسألت می‌کنم و امیدوارم با تلاش پرسنل زحمت‌کش بهداشت و درمان کشور مصدومین این سانحه به بهبودی کامل دست پیدا کنند./خبرانلاین

اخبار مرتبط

پیام تبریک عارف به فرماندهی کل سپاه پاسداران

عارف در پیامی انتصاب فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به سردار سلامی تبریک گفت...

عارف:کاهش اعتماد مردم به حاکمیت جای نگرانی دارد

عارف یادداشتی را به مناسبت دوازدهم فروردین روز جمهوری اسلامی در صفحه اینستاگرام خود م...

پیام تبریک عارف به رئیس جدید قضا

رئیس فراکسیون امید در پیامی انتصاب رئیسی را به عنوان رئیس قوه قضاییه تبریک گفت.

دفاع قاطعانه عارف از ظریف

رئیس فراکسیون امید گفت: کسانی که به دنبال کاهش اقتدار آقای دکتر ظریف هستند خواسته ی...

دیدگاه خود را بنویسید