اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 02 آبان 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
09:30 09:30

برخی از افراد به دلیل منافع حزبی، جناحی، گروهی و دوستی با برخی اشخاص مانع از انتشار گزارش پرواز «تهران-یاسوج» می شوند

نماینده مردم شاهین شهر افزود:  یک حادثه‌ای رخ داده است که ما می‌خواهیم در مورد آن شفاف‌سازی صورت گیرد جای سوال دارد چرا آن را پنهان می‌کنند؟ چرا هیأت رئیسه بعد از گذشت یک‌سال گزارش کمیسیون عمران را منتشر نمی‌کند.

هیأت رئیسه مجلس نمی‌گذارد گزارش پرواز «تهران-یاسوج» منتشر شود/ افرادی که مانع موشکافی حادثه می‌شوند در این دنیا و آن دنیا گیر هستند

به گزارش سلام نو، حسینعلی حاجی دلیگانی  درباره عدم انتشار گزارش کمیسیون عمران درباره حادثه پرواز تهران-یاسوج گفت: جای تاسف دارد که با گذشت بیش از یک‌سال از حادثه پرواز تهران-یاسوج هیأت رئیسه اجازه نمی‌دهد گزارش کمیسیون عمران در این خصوص منتشر شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخی از افراد به دلیل منافع حزبی، جناحی، گروهی و دوستی با برخی اشخاص مانع از انتشار این گزارش می‌شوند.

وی ادامه داد: در مجلس شورای سه بار درباره انتشار گزارش حادثه پروزار تهران-یاسوج تذکر دادم یک‌بار رسانه‌ها به این موضوع نپرداختند و این جای سوال دارد.

این نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: یک حادثه‌ای رخ داده است که ما می‌خواهیم در مورد آن شفاف‌سازی صورت گیرد جای سوال دارد چرا آن را پنهان می‌کنند؟ چرا هیأت رئیسه بعد از گذشت یک‌سال گزارش کمیسیون عمران را منتشر نمی‌کند.

وی تاکید کرد: افرادی که نمی‌گذارند این گزارش به دست ما برسد چه در این دنیا و چه در آن دنیا گیر هستند زیرا باعث می‌شود حادثه درست موشکافی نشود.

حاجی دلیگانی تاکید کرد: هنگامی که آسیب‌شناسی درست و دقیقی صورت نگیرد، قطعا در آینده باز هم حادثه‌ای مشابه رخ خواهد داد. اگر درست و به جا نقاط ضعف شناسایی شود مانع تکرار آن می‌شود.

نماینده مردم شاهین‌شهر در خاتمه گفت: از بازماندگان حادثه پرواز تهران-یاسوج می‌خواهم که اگر مشکل و یا درخواستی دارند، با من تماس بگیرند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

چرا محمود صادقی لباس سپاه را پوشید؟

محمود صادقی با اشاره به اینکه بیش از 20 عنوان اتهامی دارد درباره پوشیدن لباس سپاه در ...

خبر حذف زندان برای مهریه تکذیب شد

محمد کاظمی یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامیگفت: خبر حذف زندان برای مهری...

درباره محمدرضا عارف؛ مردی که می‌خواهد رییس جمهور شود

محمدرضا عارف به جز اندک مواضع اصلاح‌طلبانه چه مزیتی بر حسن روحانی یا حتی علی لاریجانی...

زبان انگلیسی از مدارس حذف نمی‌شود

محمدجواد کولیوند نماینده مجلس درباره حذف آموزش زبان انگلیسی از مدارس گفت: آموزش زبان ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news