اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 29 آبان 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
09:20 09:20

نانواکناری: بهتر است که رئیس جمهور آمریکا هم از مردم ایران عذرخواهی کند

رئیس کمیته امنیت داخلی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: هتر است ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کرده و خسارات وارد شده را جبران کند و نگاهش هم آرامش و صلح در منطقه باشد که تهدید راه به جایی نخواهد برد.

نانواکناری

به گزارش سلام نو، ولی‌الله نانواکناری   با اشاره به رفتارهای ضد و نقیض مقامات آمریکایی‌ به خصوص رئیس جمهوری این کشور، گفت: ترامپ تعادل روحی ندارد. روزی صحبت مذاکره با ایران آن هم بدون پیش شرط و روز دیگر با پیش شرط را مطرح می‌کند. می‌گوید که قصد جنگ با ایران را ندارد، اما تهدید نظامی را مطرح می‌کند یا این‌که می‌گوید دنبال افزایش تحریم نیست، اما یک مرتبه تحریم‌ها را زیاد می‌کند اینها همه نشان می‌دهد که ترامپ تعادل روحی ندارد کما این‌که تزلزل در کابینه‌اش چنین موضوعی را نشان می‌داد.

وی با تاکید بر این‌که «در مقابله با تهدیدات با مقاومت می‌ایستیم»، گفت: تحریم‌ها برای ما قابل قبول نیست ما ایستادگی می‌کنیم کما این‌که بعد از پیروزی انقلاب هم ایستادیم و با مقاومت همه تحریم‌ها به شکست انجامید، لذا تحریم‌ها بر ما اثری ندارد و ما کارمان را به راحتی ادامه می‌دهیم.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هدف آمریکا از افزایش تحریم‌ها به خصوص تحریم پتروشیمی را فشار اقتصادی بر مردم عنوان و اظهار کرد: انگار آمریکایی‌ها بعد از گذشت ۴۰ سال از پیروزی انقلاب اسلامی ایران هنوز با روحیه مردم ایران آشنا نشده و نمی‌فهمند این تهدیدها بر ما اثری ندارد. بهتر است ترامپ از مردم ایران عذرخواهی کرده و خسارات وارد شده را جبران کند و نگاهش هم آرامش و صلح در منطقه باشد که تهدید راه به جایی نخواهد برد.

به گفته نانواکناری زمانی آمریکایی‌ها می‌توانند با ما وارد صحبت شوند که از خوی استکباری‌شان دست کشیده و به گذشته برگردند و توبه کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بررسی اعتراضات در کمیسیون امنیت مجلس به هفته بعد موکول شد!

یک عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که جلسه این کمیسیون برای ب...

روحانی: برجام فقط یک کار پرافتخار ما بوده +فیلم

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: همه کار ما برجام نبوده است، بلکه برجام فقط یکی از ک...

تغییر دکترین هسته‌ای ایران به چه معنا است؟

تغییر دکترین یعنی اقدامات اساسی در راستای تغییر چهارچوب حاکم بر فعالیت هسته‌ای ایران ...

اورانیوم پیدا شده در ایران ربطی به برجام ندارد!

در پی ادعای پیدا شدن ذرات اورانیوم در محلی در ایران، نماینده دائمی روسیه در سازمان‌ها...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news