اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
13:00 13:00

در موضوعات پرورشی كم كاری شده است

عضو فراکسیون زنان افزود:  مردم زیر فشارهای اقتصادی هستند ‌لذا در این شرایط مردم از ما به جز همدلی و همزبانی  چیز دیگری را نمی‌خواهند.

به گزارش سلام نو،  عضو فراکسیون زنان مجلس  ادامه داد: کوبیدن بر طبل دوقطبی با هرعنوان و هر دلیلی و از هر جناح و طیفی در شرایط فعلی درست نیست. مردم ما نیاز به امید دارند، نباید بِه جای ایجاد امید در جامعه، مردم را دچاریاس کنیم چراکه با این شیوه مردم نسبت به همه امور و مسئولان بی اعتماد شوند.

عضو فراکسیون امید بیان کرد: پیامک‌هایی که در روزهای اخیر برای مردم ارسال شده است درست نیست ما با این روند مخالف هستیم. ارسال پیامک به مردم برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر از موضع قهری بودن موضوع است .

سعیدی تصریح کرد: اگر ما به کمک رسانه‌ها بتوانیم فرهنگ سازی را در مورد حجاب انجام دهیم بسیار موثرتر از مواضع قهری است که این روزها تشدید شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطر نشان کرد: بسیاری از مراجعه کنندگان ما از ارسال این پیامک ها گلایه‌مند هستند و ما نیز دلیلی برای ارسال این پیامک ها نمی‌بینیم چراکه مردم بسیار اذیت می شوند، درگیر مسایلی چون دادن تعهد، جریمه ماشین و مشکلات دیگر می‌شوند که این خودش زمینه ساز نارضایتی مردم می شود.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مقاوم ایران مقابل جنگ نظامی، جنگ اقتصادی و تهدیدات دشمن ایستاده اند و همواره با نظام همراه بوده اند، این مردم همان‌های هستند که ۲۲بهمن را باشکوه برگزار کردند و بِه دنیا نشان دادند که در مقابل تحریم ها و فشار اقتصادی همدل و همزمان هستند و جواب قدردانی از این مردم اینگونه برخوردهای قهری و تهدید آمیز  نیست،لیاقت مردم ما بیشتر از این چیزهاست.

عضو کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از اینکه فرهنگ سازی لازم برای حجاب در کشور انجام نشده است گفت: آموزش ما مشکل داشته است. در موضوعات پرورشی ما کم کاری شده است، البته ما باید در نظر داشته باشیم که جامعه ای که بروز می شود و دانش آموزان ما با یک کلید با دنیا ارتباط برقرار می کنند و ما نمی توانیم با همان روش‌های چند دهه قبل با آنها در ارتباط باشیم  و باید نوع فرهنگ سازی‌مان را به روز کنیم.

وی در پایان گفت:  متاسفانه در آموزش و پرورش ما همواره پیگیر حقوق معلمینی که به حق باید پیگیری شود بودیم ولی یادمان رفته است که دانش آموزان ما هم حق و حقوقی دارند و از جمله این حق و حقوق آموزش و پرورش درست است./عصرایران

اخبار مرتبط

icon news

تحریم مشکی برای مبارزه با جرائم فراملی است

کاظم غریب‌آبادی، سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل تاکید کرد که یکجانبه گرایی ...

رئیسی: غافلان از حجاب لزوما مخالف ارزش ها نیستند

رئیس قوه قصائیه گفت: حجاب فریضه مسلم است اما نباید فکر کنیم غافلان از حجاب لزوما مخا...

سازمان بازرسی، مأمور نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها در زمینه حجاب شد

آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه بی دقتی و غفلت برخی افراد در...

حریف دیپلماسی ظریف نشدند، تحریمش کردند

سخنگوی فراکسیون امید مجلس در حساب توئیتر خود نوشت: حالا که نتوانستند در عرصه دیپلماسی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news