اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 17 آذر 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
14:40 14:40

تقاضای یک نماینده مجلس از رئیس قوه قضائیه

 نماینده مردم زابل، ذهک وهیرمند خطاب به قوه قضائیه گفت: مردم از شما انتظار دارند. جهت آرامش مردم، آرامش مفسدان اقتصادی دانه درشت را به خطر اندازید و چند نفر از آنها در ملاءعام آویزان کنید.

حبیب‌الله دهمرده

به گزارش سلام نو، حبیب الله دهمرده در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار کرد: از فرمایشات ولی امر مسلمین جهان در ملاقات با نخست وزیر ژاپن کمال تشکر را دارم. به خود می‌بالیم که چنین رهبری داریم.

نماینده مردم زابل در مجلس ضمن تشکر از معاون پارلمانی رئیس جمهور به علت حضور منظم در جلسات گفت: دولت در رابطه با برجام مقتدرانه عمل کند چرا اینقدر منفعل است؟

دهمرده افزود: یارانه ۱۴ میلیارد دلاری کالاهای اساسی و حامل‌های انرژی در جیب مردم ننشست. هنوز که هنوز است انتقال آب از دریای عمان به زاهدان وهمچنین مسئله فاضلاب سیستان همچنان جدی گرفته نمی‌شود. اجرای بسته کامل سیل شبیه استان‌های دیگر درخواست مردم زابل است.

نماینده مردم زابل در مجلس در ادامه تذکر خود خطاب به وزیر کشور گفت: چرا در رابطه با بازارچه‌های مرزی سیستان اقدام مقتضی به عمل نمی‌آید؟ در این زمینه به اندازه کافی مصوبه و قانون وجود دارد.

دهمره در پایان خطاب به رئیس قوه قضائیه گفت: مردم از شما انتظار دارند. جهت آرامش مردم، آرامش مفسدان اقتصادی دانه درشت را به خطر اندازید و چند نفر از آنها در ملاءعام آویزان کنید./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

رئیس قوه قضائیه از سایت هسته‌ای UCF بازدید کرد

سیدابراهیم رئیسی به همراه رئیس سازمان انرژی اتمی، از مجموعه هسته‌ای UCF بازدید کرد.

نماینده زابل: وزارت صنعت در مقابل مافیای خودرو منفعل است

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: یکی از مشکلات دیگر انفعال در برابر ...

فراخوان رئیس قوه قضائیه

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، در صفحه اینستاگرام خود فراخوانی مهم در رابطه ...

رییس قوه قضائیه: زیرساخت های کشور بسیار ضعیف است

رئیس دستگاه قضا افزود: همچنین اجرای عدالت در نظام اسلامی تنها با داشتن امامی عادل محق...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news