اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 25 شهریور 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
17:10 17:10

پژمان منتظری از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند

سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار کرد:  پژمان منتظری چهره ارزشمند و نام بزرگی برای فوتبال ملی محسوب می‌شود .

پژمان منتظری

به گزارش سلام نو، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اعلام پژمان منتظری، مدافع با سابقه تیم ملی برای خداحافظی از جمع ملی پوشان عنوان کرد: پژمان منتظری چهره ارزشمند و نام بزرگی برای فوتبال ملی محسوب می‌شود که شایستگی‌ها و فداکاری‌هایش هرگز از اذهان علاقمندان به فوتبال نخواهد رفت. حضور مستمر او در سالیان متمادی با پیراهن مقدس تیم ملی و تعهد این بازیکن در میدان‌های بزرگ می‌تواند الگویی برای نسل‌های آینده باشد.

وی ادامه داد: سرپرست تیم ملی بزرگسالان، کادر فنی و ملی پوشان با افتخار اردوی اخیر تیم ملی برای بازی‌های دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی را در کنار پژمان عزیز سپری کردند. البته پیش از آغاز این اردو، وی خواهان خداحافظی شد که سرمربی تیم ملی و کادر فنی تیم ملی با این موضوع مخالفت کردند و خواستند تا این بازیکن در این اردوها همراه تیم ملی باشد. بر این اساس، منتظری در دیدار با سوریه و کره‌جنوبی به عنوان یک چهره باتجربه و موثر در کنار ملی پوشان بود و تا آخرین لحظه مسولیت خود را به بهترین شکل انجام داد.

علوی خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی جدید صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال، برای هر بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی می‌کند برنامه خداحافظی پیش بینی خواهد شد. بدون شک، پژمان عزیز را همچنان ملی‌پوش می‌دانیم. فدراسیون فوتبال امیدوار است وی در ادامه مسیر زندگی ورزشی‌اش هم موفق باشد و فوتبال کشور همچنان از شایستگی‌های او بهره‌مند شود./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نیمار در بین بهترین پنالتی‌زن‌های اروپا

براساس گزارشی که bbc  تهیه کرده سه نفر اول بهترین پنالتی‌زن های اروپا متغلق است به نب...

سوارز به بازی مقابل والنسیا رسید

لوئیس سوارز که به دلیل مصدومیت در بازی مقابل اتلتیک بیلبائو مصدوم شد، چند هفته از میا...

محرومیت مهاجم تیم ملی فوتبال از اردو

فدراسیون فوتبال سوریه طی بیانیه‌ای محرومیت عمر خربین از حضور در اردوی تیم ملی این کشو...

بگوویچ:حرکت داور شایسته نبود

وینکو بگوویچ، سرمربی گل گهر معتقد است پنالتی‌ای که داور در نیمه دوم بازی تیمش برابر پ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news