اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 31 تیر 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
17:10 17:10

پژمان منتظری از دنیای فوتبال خداحافظی می‌کند

سخنگوی فدراسیون فوتبال اظهار کرد:  پژمان منتظری چهره ارزشمند و نام بزرگی برای فوتبال ملی محسوب می‌شود .

پژمان منتظری

به گزارش سلام نو، امیر مهدی علوی، سخنگوی فدراسیون فوتبال درباره اعلام پژمان منتظری، مدافع با سابقه تیم ملی برای خداحافظی از جمع ملی پوشان عنوان کرد: پژمان منتظری چهره ارزشمند و نام بزرگی برای فوتبال ملی محسوب می‌شود که شایستگی‌ها و فداکاری‌هایش هرگز از اذهان علاقمندان به فوتبال نخواهد رفت. حضور مستمر او در سالیان متمادی با پیراهن مقدس تیم ملی و تعهد این بازیکن در میدان‌های بزرگ می‌تواند الگویی برای نسل‌های آینده باشد.

وی ادامه داد: سرپرست تیم ملی بزرگسالان، کادر فنی و ملی پوشان با افتخار اردوی اخیر تیم ملی برای بازی‌های دوستانه مقابل سوریه و کره جنوبی را در کنار پژمان عزیز سپری کردند. البته پیش از آغاز این اردو، وی خواهان خداحافظی شد که سرمربی تیم ملی و کادر فنی تیم ملی با این موضوع مخالفت کردند و خواستند تا این بازیکن در این اردوها همراه تیم ملی باشد. بر این اساس، منتظری در دیدار با سوریه و کره‌جنوبی به عنوان یک چهره باتجربه و موثر در کنار ملی پوشان بود و تا آخرین لحظه مسولیت خود را به بهترین شکل انجام داد.

علوی خاطرنشان کرد: در برنامه‌ریزی جدید صورت گرفته از سوی فدراسیون فوتبال، برای هر بازیکنی که از تیم ملی خداحافظی می‌کند برنامه خداحافظی پیش بینی خواهد شد. بدون شک، پژمان عزیز را همچنان ملی‌پوش می‌دانیم. فدراسیون فوتبال امیدوار است وی در ادامه مسیر زندگی ورزشی‌اش هم موفق باشد و فوتبال کشور همچنان از شایستگی‌های او بهره‌مند شود./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

5مرداد قرعه کشی لیگ اولی‌ها

رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور  با حضور 18 تیم برگزار می شود و ساز...

جنجال بزرگ نیمار به خاطر بارسلونا

نیمار ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن در رختکن این باشگاه با مدیر ورزشی تیم درگیر شد...

تمجید همبازی جدید دی لیخت از او

لئو بونوچی مدافع سرشناس یوونتوس معتقد است دی لیخت اکنون بهترین بازیکن جوان جهان است، ...

کونته ستاره اینتر را اخراج می‌کند؟

 ایوان پریشیچ یکی از بازیکنان کلیدی ایتر است که در سال‌های گذشته نقشی مهم در این تیم ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news