اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 آبان 1398
28 خرداد 1398 28 خرداد 1398
18:00 18:00

رئال از ستاره جدید خود رونمایی کرد

رودریگو ژوئس، مهاجم 18ساله برزیلی که ماه ها پیش از سانتوس به رئال پیوسته بود، امروز رسما به هواداران معرفی شد.

به گزارش سلام نو، سال گذشته بود که رئال مادرید در رقابت با بارسا موفق به جذب رودریگو ژوئس با رقم 45 میلیون یورو و قراردادی شش ساله شد. مهاجم باشگاه سانتوس که در 17 سالگی توانسته بود به ترکیب ثابت این باشگاه راه یابد. رئال او را یک فصل به سانتوس قرض داد و طبق وعده قبلی، این بازیکن از فصل بعد برای رئال توپ خواهد زد.

رودریگو قرار است برای تیم اول رئال به میدان برود اما این امکان نیز وجود دارد که زیدان در ابتدا او را به تیم دوم بفرستد. ستاره آینده دار برزیلی پس از خداحافظی دراماتیک با سانتوس، روز گذشته همراه خانواده اش وارد مادرید شد و امروز در سانتیاگو برنابئو رسما به رئالی ها معرفی شد.

رودریگو پیوستن به رئال را تعبیر رویای کودکی خود می داند. مارکا عکسی از آلبوم خانوادگی رودریگو را چاپ کرده که او را در 9 سالگی به همراه پدر و مادرش نشان می‌دهد. رودریگو در این عکس که در سال 2010 گرفته شده، پیراهن رئال مادرید را به تن دارد.

رودریگو به مارکا می‌گوید آن پیراهن را هنوز در اختیار دارد هر چند چون دیگر اندازه‌اش نمی‌شود از آن به عنوان یک یادگاری استفاده می‌کند. عکسی که در 9 سالگی رودریگو گرفته شده، زمانی که ستاره برزیلی هواداری دوآتشه از رئال مادرید را آغاز کرده بود.

رودریگو ساعتی پیش با حضور در کلینیک رئال، تست های پزشکی را با موفقیت پشت سر گذاشت تا همه چیز برای معارفه او مهیا شود.

او سپس در حضور فلورنتینو پرز(رئیس باشگاه رئال) قرارداد رسمی خود با رئال را رسمی کرد و در موزه افتخارات برنابئو کنار سیزده جام قهرمانی اروپای رئال، عکسی به یادگار گرفت. از سوی پرز هدیه ای نیز به رودریگو اهدا شد و سپس این دو راهی کنفرانس خبری شدند. رودریگو پس از کنفرانس با به تن کردن پیراهن رئال قدم در زمین چمن سانتیاگو برنابئو خواهد گذاشت./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

رئال مادرید یک ماه بدون رودریگز

رئال مادرید یک ماه خامس رودریگز، هافبک کلمبیایی خود را به دلیل مصدومیت در اختیار ندار...

تاریخ ال کلاسیکو صدای سرخیو راموس را درآورد

 اعلام زمان ال کلاسیکو باعث خشم و اعتراض سرخیو راموس، کاپیتان تیم رئال مادرید شد.

بنزما رکورد پوشکاش را شکست

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید با به ثمر رساندن گل شماره 157 خود، از رکورد فرا...

زیدان جونیور را برای بازی با گالاتاسرای کنار گذاشت

فردا شب در دیدار رئال مادرید و گالاتاسرای در برنابئو که رئالی ها نیاز شدید به بُرد دا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news