اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
30 خرداد 1398 30 خرداد 1398
09:50 09:50

دولت مسائل حاشیه‌ای را کم کند

یک فعال سیاسی افزود:  دولت به معنای مجموعه‌ای که درون گود است، فرصت را برای حاشیه سازان فراهم نکند.

جعفر قادری

به گزارش سلام نو، جعفر قادری  اظهار کرد: آمریکایی‌ها اهل مذاکره هستند، آن‌ها می‌خواهند با حیله و نیرنگ کار خودشان را پیش ببرند. ما نیز در شرایطی هستیم که مذاکره کارمان را پیش نمی‌برد.

وی در تصریح گفته‌هایش یادآور شد: ما اگر به جای اینکه وقت‌مان را صرف مذاکره کنیم و به امید دشمن بمانیم که روزنه‌ای به روی ما باز کرده و گشایشی ایجاد کند، همه توان خود را برای حل مشکلاتمان بگذاریم، می‌توانیم به سلامت از این شرایط سخت عبور کنیم.

قادری افزود: استفاده از منابع داخلی، ظرفیت انسانی، دانش فنی و مالی و همچنین بازنگری در روش مدیریت اداری از یک سو و اعتماد کردن به مردم و جلب اعتماد آن‌ها برای مشارکت در امور از سوی دیگر می‌تواند راه حل رفع مشکلات ما باشد.

وی گفت: فراموش نکنیم که امروز وضعیت‌مان نسبت به گذشته تغییر کرده است. در زمان جنگ تحمیلی دنیا کنار ما نبود و ما دانش فنی امروز را نداشتیم، اما از پس آن ماجرا برآمدیم. حالا امروز که اتفاق نظری بین دشمنان ما وجود ندارد و ما توانمندی‌های گسترده‌ای پیدا کردیم بهتر از گذشته می‌توانیم از پس شرایط بد امروز بر بیاییم.

این فعال سیاسی با بیان اینکه "دولت مسائل حاشیه‌ای را کم کند" گفت: دولت به معنای مجموعه‌ای که درون گود است، فرصت را برای حاشیه سازان فراهم نکند. به کار و تلاش و سازندگی بپردازد و همه افرادی که دل در گروی کشور دارند را به دور خود جمع کند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

درخواست 160 نماینده از روحانی برای اخذ عوارض کشتی های عبوری از تنگه هرمز

نمایندگان مجلس  طی بیانیه ای از دولت خواستند تا   موضوع اخذ عوارض از کشتی‌های عبوری ا...

وزارت خارجه دستگیری یک دانشمند ایرانی در آمریکا را پیگیری کند

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس در تذکری به وزارت خارجه خواست تا  دستگیری   دانشمند ایرانی...

سریال گاندو حقایقی را برای مردم روشن کرد

یک نماینده مجلس اظهار کرد: عده‌ای از روشنگری‌های سریال گاندو نگران شدند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news