اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 22 آبان 1398
30 خرداد 1398 30 خرداد 1398
09:30 09:30

حریق در ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: یک ساختمان مسکونی چهار طبقه در محله خزانه دچار حریق شد.

جلال ملکی

به گزارش سلام نو، سیدجلال ملکی   در باره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ١٨ و ٢٢ دقیقه امروز یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در محله خزانه بخارایی به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام شد که پس از اعلام این حادثه بلافاصله سه ایستگاه به همراه امکانات کامل به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه محل آتش سوزی یک ساختمان چهار طبقه بود که در هر طبقه یک واحد حدوداً ٨٠ متری وجود داشت گفت: آتش سوزی در طبقه اول این ساختمان رخ داده بود و زمانی که آتش نشانان به محل رسیدید منزل کاملاً شعله ور بود و آتش از پنجره‌ها به بیرون سرایت می‌کرد و در حال گسترش بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران به اطلاعات اولیه که حاکی از حضور افراد در طبقات بالایی این ساختمان بود اشاره کرد و گفت: با توجه به اطلاعات اولیه آتش نشانان همزمان با خاموش کردن آتش به همراه دستگاه‌های تنفسی به طبقات بالایی رفتند و در مجموع هفت نفر را از فضای پر از دود این ساختمان خارج کردند.

ملکی در ادامه نیز درباره شرایط جسمانی افراد خارج شده از ساختمان گفت: پنج نفر از این افراد دچار سوختگی سطحی شده بودند که برای ادامه روند درمان به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

وی در پایان با بیان اینکه آتش در نهایت خاموش و از سرایت آن به اطراف جلوگیری شد گفت: آتش نشانان پس از انجام ایمن سازی های لازم محل را به مقصد ایستگاه‌های خود ترک کرده و ساختمان را به عوامل انتظامی و مالکان تحویل دادند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

انفجار در خیابان اشرفی اصفهانی / دو تن فوت شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود:  انفجار و آتش سوزی در خیاب...

غرق شدن پسربچه ۴ ساله در رودخانه خرم‌آباد

  معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‌آباد گفت:  یک مادر و فرزند ...

انفجار در شهرری منجر به مصدوم شدن ۲ شد

 سخنگوی آتش نشانی تهران گفت: یک ساختمان ۵ طبقه مسکونی منفجر شد که منجر به مصدوم شدن 2...

آتش سوزی در بازار حضرتی تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش‌سوزی در انبار عروسک و اس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news