اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
30 خرداد 1398 30 خرداد 1398
22:17 22:17

سرمربی تیم ملی ایران: همه بازی‌ها برای ما سخت است

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران با تاکید بر اینکه مه بازی‌ها برای ایران سخت است، حتی اگر میزبان باشد.

به گزارش سلام نو، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه دیدارهای هفته چهارم مسابقات لیگ ملت های والیبال تصریح کرد: از حضور در اردبیل خوشحال هستم زیرا خاطرات خوبی از این شهر دارم. همه بازی ها برای ما سخت است و کسب پیروزی در هر مسابقه حتی اگر میزبان باشیم، سخت است و این تمام حرف من خواهد بود.


وی در ادامه درباره وضعیت موسوی برای حضور در این هفته از مسابقات عنوان کرد: موسوی مشکل مصدومیت داشت اما نام او در لیست است و مقرر شد به ما کمک کند. ممکن است بازی اول را از دست بدهد اما او بازیکنی است که قرار است خود را به شرایط برساند تا ما را کمک کند. اگر بتواند  کمک کند خیلی خوب است و اگر نتواند به ما کمک کند، مسعود غلامی و اصغر مجرد برای او جانشین های خوبی هستند.


سرمربی تیم ملی درباره وضعیت معنوی نژاد اضافه کرد: او در ژاپن دچار مصدومیت شد اما برگشته تا به ما کمک کند.  صرفا این نیست که بخواهیم برابر مدافعان قد بلند از او استفاده کنیم و او بازیکن خوبی است و شرایط مسابقه را دارد.


او در پایان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می تواند کار صعود را در اردبیل تمام کند، تشریح کرد: از ابتدا تا پایان بازی های سختی را پیش رو داریم. استرالیا را سال گذشته بردیم اما بازی سختی داشتیم. فرانسه از بهترین های دنیا است و هر چند بازیکنان اصلی را به همراه ندارد اما هر بازی برای ما سخت خواهد بود. ما بازی به بازی تلاش می کنیم و باید ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

اخبار مرتبط

icon news

چرا سعید معروف به تیم ملی بازنگشت؟!

مربی تیم ملی والیبال اظهار کرد: موضوع خاصی وجود ندارد و تنها برای گذراندن تعطیلات خود...

ایران 0 – پرتغال 1؛ والیبال لیگ ملت‌ها

 تیم ملی ایران در شروع هفته چهارم لیگ ملت های والیبال در اردیبل به مصاف تیم ملی پرتعا...

بازی با ایران مثل فینال است

 الکساندر فریرا کاپیتان تیم ملی والیبال پرتغال هر بازی را برای تیمش یک فینال دانست که...

معروف: بازی به بازی کار سخت‌تر می‌شود

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در نشست خبریب پیش از بازی با پرتغال تاکید کر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news