اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
30 خرداد 1398 30 خرداد 1398
22:17 22:17

مسیح به تراکتورسازی پیوست

مسیح زاهدی مدافع جدید تراکتور تاکید کرد که به خاطر علاقه به این تیم قرار داد سفید امضا کرده است.

به گزارش سلام نو، مسیح زاهدی بعد از عقد قرارداد با تراکتورسازی اظهار کرد: پیش از این بارها از علاقه‌ام برای حضور در تراکتور حرف زده بودم و در چندین مقطع تا آستانه حضور در این باشگاه پیش رفتم که این اتفاق رخ نداده بود.

او با اشاره به حضور مصطفی دنیزلی در راس کادرفنی تراکتور گفت: با حضور آقای دنیزلی، بازیکنان خوب و هواداران میلیونی‌مان امسال موفق خواهیم شد.

مدافع جدید تراکتورسازی ادامه داد: من به‌عنوان یکی از دفاع وسط‌های ایران شانس حضور در تراکتور را داشتم که پس از دستور مهندس زنوزی، لحظه‌ای درنگ نکرده و خود را به تبریز رساندم و اکنون برای محک زدن خودم و شروع یک چالش جدید آماده هستم، با تراکتور سفید امضاء کردم و می‌خواهم امسال به تیم ملی برسم.

زاهدی اضافه کرد: بازی کردن در کنار بازیکنان بزرگ تراکتور، روح و فکر بزرگ می‌خواهد و امروز تراکتور به‌عنوان پُرطرفدارترین تیم ترک جهان شناخته می‌شود.

او با بیان اینکه برای بازی کردن در حضور هواداران تراکتور لحظه شماری می‌کنم، عنوان کرد: چندین بار در بازی‌های حساس برای حمایت از تراکتور در ورزشگاه یادگار امام حضور یافتم، واقعا تشویق هواداران پرشور تراکتور بی‌نظیر بوده که جو را برای رقیب سنگین می‌کند و البته برای بازیکن تراکتور بسیار جو مثبت و خوبی است.

زاهدی درباره سایر مدافعان میانی تراکتور، گفت: خانزاده بازیکن ملی‌پوش و سلیمی نیز فصل گذشته بازیکن ثابت تراکتور بود؛ من هم در تیم قدیمی ماشین‌سازی فوتبال بازی کردم و آماده رقابت سالم با سایر بازیکنان هستم.

اخبار مرتبط

icon news

تراکتور، استقلال یا پرسپولیس کدام یک مدعی لیگ برتر هستند؟

سید محمد علوی سرمربی پیشین استقلال خوزستان معتقد است سرخابی‌های پایتخت هندوانه در بست...

دنیزلی چند خارجی را به تراکتور دعوت کرد

چند بازیکن خارجی توسط مصطفی دنیزلی به کمیته فنی تراکتور دعوت شدند.

عاشوری: دنیزلی انتخاب خوبی برای تراکتور بود

محسن عاشوری بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است باید کالدرون سرمربی جدید این تی...

تکذیب یک خبر درباره تراکتور

مدیرعامل باشگاه تراکتور وجود قرار دادهای 5 میلیاردی را در این تیم تکذیب کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news