اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
01 تیر 1398 01 تیر 1398
13:30 13:30

لزروم آشنایی فرماندهان ارتش با مسائل حقوقی

 معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بحث حقوقی در ارتش جمهوری اسلامی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد؛ اگر به پرونده‌های موجود در اداره‌های حقوقی ارتش نگاه کنیم، می‌بنیم که بسیاری از پرونده‌ها و مسائلِ به وجود آمده، به دلیل نبودِ آگاهی از مسائل حقوقی است.

دریادار سیاری

به گزارش سلام نو، دریادار حبیب‌الله سیاری صبح امروز (شنبه) در همایش «روز رسته حقوق» با بیان اینکه هر سازمانی باید پویا باشد و اگر پویایی وجود نداشته باشد، درجا می‌زند، اظهار کرد: اگر نوع تفکر سرایداری بر مدیریت ما حاکم باشد، سازمان‌های ما پویا نخواهد بود. شرط این پویایی سازمان، کارکنانی است که نسبت به آینده آگاه باشند.

وی افزود: بزرگترین آسیب مدیریت، روزمرگی و به آینده نگاه نکردن است. هر سازمانی علاوه بر کارکنان، باید مدیران و فرماندهان پویایی داشته باشد که آینده را بشناسند. فرمانده هم باید ستاد قوی داشته باشد که اگر اینگونه باشد، سازمان قوی‌تر خواهد بود. به همین دلیل کسی باید در ستاد مشغول به کار شود که تجربه صف داشته باشد.

سیاری ادامه داد: بحث حقوقی در ارتش جمهوری اسلامی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد؛ اگر به پرونده‌های موجود در اداره‌های حقوقی ارتش نگاه کنیم، می‌بنیم که بسیاری از پرونده‌ها و مسائلِ به وجود آمده، به دلیل نبودِ آگاهی از مسائل حقوقی است.

معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه کسانی که دچار مشکلات حقوقی شده‌اند به دلیل آشنانبودن با قوانین و مقررات بوده است، تصریح کرد: امروز به دنبال تقویت مسائل حقوقی در ارتش هستیم تا فرماندهان ما این ضعف را نداشته باشند و مشکلات حقوقی برای آنان به وجود نیاید./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

"آدریان دریا" توسط ارتش اسکورت می‌شود

رییس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش اعلام کرد، این ارگان نظامی در صورت دستور سلسله مر...

ضرورت اهمیت قدرت ملی در ارتقای جایگاه کشورها در فضای بین‌الملل

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود:  سیاستمداران باید در نظام بین الملل قدرت ملی خود را به...

دریادار سیاری: پیشرفت های ایران مدیون تلاش‌های جوانان است

رییس ستاد و معاون هماهنگ‌کننده ارتش گفت:  کشور‌های جهان با توجه به موضع‌گیر‌های نظام ...

سیاری: تا آخرین لحظه در کنار مردم سیل زده هستیم

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان گفت: با اتحاد و همدلی از بحران کنونی ن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news