اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 27 مهر 1398
01 تیر 1398 01 تیر 1398
15:22 15:22

رازی که پیروز قربانی درباره استقلال افشا کرد

پیروز قربانی که هفته پیش به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شد این هفته از سمت خود کناره گیری کرد.

به گزارش سلام نو، پیروز قربانی در هفته گذشته به عنوان مربی استقلال انتخاب شد هرچند که هرگز این خبر رسانه ای نشد اما او روز گذشته به دلیل آنچه نامساعد بودن شرایط خواند از سمت خود کنارگیری کرد.

قربانی در مورد دلیل استعفایش به ورزش سه گفت: به دلیل شرایطی که داشتم حس کردم ماندنم به صلاح نیست و به همین دلیل تصمیم گرفتم از استقلال جدا شوم.

او ادامه داد: شاید استراماچونی گفته اعتقادی به دستیار ایرانی ندارد ولی وقتی آقای فتحی با شخص من صحبت می کند یعنی حتما چیزهایی بوده است. من در جلسه معارفه فهمیدم که جایی در کادرفنی استراماچونی ندارم.  اشتباه کردم و باید اول از حضور در کادر فنی مطمئن می شدم  و در کل فکر می کنم بازی خوردم.

گزینه مربیگری استقلال در مورد اینکه در مراسم معارفه استراماچونی برای او در محل کادرفنی صندلی تعریف شده بود اما باشگاه هرگز خبر مربیگری او را رسما اعلام نکرد هم گفت: بالاخره من به این مسائل توجهی نمی کنم. قطعا ناهماهنگی که بین مدیریت و سرمربی تیم وجود داشت باعث شد این اتفاق ها رخ بدهد. این مسائل را هم بهتر است از باشگاه بپرسید. من اینطوری بار آمده ام، جایی که دوست نداشته باشم و جایی در آن نداشته باشم کار نمی کنم. این اخلاق من است و مشکل خاصی هم وجود ندارد.

قربانی در مورد اینکه استراماچونی اعتقادی به دستیار ایرانی ندارد هم گفت: این کار حرفه ای نیست. باشگاه باید ایشان را مجبور کند مربی ایرانی بیاورد، من که رفتم و داستانم به پایان رسید اما استراماچونی حتما نیاز به دستیار ایرانی دارد. هر بلایی سرمان می آید مقصر خودمان هستیم و باید جلوی این ضرر را بگیریم.

اخبار مرتبط

icon news

عارف غلامی؛ بازیکنی که با وجود خستگی نیمکت‌نشین نشد

مدافع استقلال با وجود حضور در بازی با استرالیا در ترکیب تیم امید باز هم برای بازی با ...

دروازه بان استقلال: داور میخواست پنالتی بگیرد ولی پشیمان شد

دروازه بان تیم استقلال تهران ضمن تقدیر از بازی تیم فجرسپاسی درباره داوری این دیدار گف...

داوری صحنه های حساس بازی استقلال -فجرسپاسی

یک کارشناس داوری فوتبال می‌ گوید که آبی پوشان تهرانی می توانستند در طول بازی صاحب ضرب...

استراماچونی: به حریف ضدتاکتیک زدم/ اعتراف میکنم مهابادی برای ما مشکل ایجاد کرد

سرمربی استقلال تهران با اذعان به مشکلی که سرمربی حریف برای تیمش ایجاد کرد، گفت: با تع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news