اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 27 مهر 1398
02 تیر 1398 02 تیر 1398
13:25 13:25
غلامپور:

استقلال به جز حسینی یک دروازه‌بان درجه یک دیگر می خواهد

 بهزاد غلامپور دروازه‌بان قدیمی استقلال و مربی دروازه بان‌های فعلی این معتقد است به جز حسینی استقلال یک دروازه‌بان درجه یک دیگر می‌خواهد

به گزارش سلام نو، بهزاد غلامپور مربی دروازه بان های استقلال در پاسخ به این سوال می گوید:« باید با استراماچونی و سایر اعضای کادر فنی صحبت کنم و شرایط و توانایی دروازه‌بان‌های فعلی را توضیح دهم. باید یک دروازه‌بان خوب و آماده در حد حسینی جذب کنیم که اگر خدای نکرده در طول فصل برای دروازه‌بان شماره یک تیم مصدومیت یا محرومیت اتفاق افتاد، آسیبی به تیم وارد نشود. دروازه‌بان یکی از کلیدی‌ترین پست‌های فوتبال است. تیمی که در چند عرصه رقابت می‌کند و هدفش قهرمانی در لیگ برتر است، نیاز مبرم به دو دروازه‌بان درجه یک دارد. پس از صحبت با استراماچونی و معرفی دروازه‌بان‌های ایرانی به زودی در این خصوص تصمیم‌گیری می‌شود.»

استقلال فصل گذشته حسین حسینی و مهدی رحمتی را تومان در اختیار داشت که مهدی رحمتی به تازگی با جدایی از استقلال راهی تیم پدیده شد. جالب اینکه به دنبال حضور مهدی رحمتی در پدیده میلاد فرهانی دروازه بان اصلی این تیم از مشهد راهی سیرجان شد تا در فصل جدید لیگ برتر پیراهن شماره یک گل گهر را برتن کند.

اخبار مرتبط

icon news

بازگشت رونالدو به منچستر رویایی خواهد بود

لوئیس ساها هم تیمی سابق کریستاینو رونالدو در تیم منچستر یونایند گفت کارهایی که رونالد...

عارف غلامی؛ بازیکنی که با وجود خستگی نیمکت‌نشین نشد

مدافع استقلال با وجود حضور در بازی با استرالیا در ترکیب تیم امید باز هم برای بازی با ...

دروازه بان استقلال: داور میخواست پنالتی بگیرد ولی پشیمان شد

دروازه بان تیم استقلال تهران ضمن تقدیر از بازی تیم فجرسپاسی درباره داوری این دیدار گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news