اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 28 مرداد 1398
02 تیر 1398 02 تیر 1398
19:10 19:10

دزدهای شهرستان دیر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: با همکاری پلیس‌های تخصصی، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان با جدیت اجرا شد و با بررسی محل سرقت‌ها و هم‌چنین بازبینی دوربین‌های مداربسته شخصی به نام "ح- د" متهم به سرقت شناسایی، و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر شد.

دستگیری

به گزارش سلام نو، سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی سرقت های متعدد از اماکن خصوصی، منازل نیمه کاره و کارگاه های فاقد نگهبانی در سطح شهرستان دیر موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: با همکاری پلیس‌های تخصصی، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان با جدیت اجرا شد و با بررسی محل سرقت‌ها و هم‌چنین بازبینی دوربین‌های مداربسته شخصی به نام "ح- د" متهم به سرقت شناسایی، و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان این‌که در بازرسی از منزل متهم مقادیری اموال مسروقه از قبیل پمپ آب، سیم برق، لوازم و ابزار آلات برق و دستکش کشف شد، عنوان کرد: متهم در بازجویی پلیس به 11 فقره سرقت با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ آراوند گفت: در یک عملیات منسجم سایر همدستان متهم  شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند و هر 4 نفر با دستور مرجع قضایی با قرار وثیقه مناسب روانه زندان شدند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

حراج اموال دزدی در اینترنت

سرهنگ محمدرضا فداء فرمانده انتظامی شهرستان کرمان گفت: یک سارق و عامل فروش اموال سرقتی...

شوهرم از دست کارهای من سکته کرد و مرد!

همسر زنی جوانی که کارش سرقت بود پس از دستگیری سکته کرد و جان خود را از دست داد.

روز پر کار سارقان در حاشیه مراسم تشییع شهدا !

در روزهایی که شهدا تشییع می‌شوند سارقان فرصت را غنیمت می‌شمارند و اموال کسانی را که د...

زورگیران حرفه‌ای شهرری دستگیر شدند

سارقان مشهور شهرری با هشیاری پلیس به دام قانون افتادند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news