اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
02 تیر 1398 02 تیر 1398
19:10 19:10

دزدهای شهرستان دیر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان دیر گفت: با همکاری پلیس‌های تخصصی، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان با جدیت اجرا شد و با بررسی محل سرقت‌ها و هم‌چنین بازبینی دوربین‌های مداربسته شخصی به نام "ح- د" متهم به سرقت شناسایی، و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر شد.

دستگیری

به گزارش سلام نو، سرهنگ فرهاد آراوند در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی سرقت های متعدد از اماکن خصوصی، منازل نیمه کاره و کارگاه های فاقد نگهبانی در سطح شهرستان دیر موضوع به صورت ویژه در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: با همکاری پلیس‌های تخصصی، عملیات شناسایی و دستگیری سارقان با جدیت اجرا شد و با بررسی محل سرقت‌ها و هم‌چنین بازبینی دوربین‌های مداربسته شخصی به نام "ح- د" متهم به سرقت شناسایی، و با هماهنگی مرجع قضایی در منزلش دستگیر شد.

این مقام انتظامی با بیان این‌که در بازرسی از منزل متهم مقادیری اموال مسروقه از قبیل پمپ آب، سیم برق، لوازم و ابزار آلات برق و دستکش کشف شد، عنوان کرد: متهم در بازجویی پلیس به 11 فقره سرقت با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد.

سرهنگ آراوند گفت: در یک عملیات منسجم سایر همدستان متهم  شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند و هر 4 نفر با دستور مرجع قضایی با قرار وثیقه مناسب روانه زندان شدند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازداشت دزد مامورنما در شیراز

فرمانده انتظامی شهرستان شیراز گفت: سارقی که با کاپشن پلیس از یک مغازه در یکی از روستا...

کاری که دختر جوان با پسران پولدار شمال تهران می کند

مهاس زنی 30 ساله که اعتیاد به شیشه و یک ازدواج ناموفق هم داشته و بعد از طلاق با دوستا...

قتل پسر تهرانی توسط سارقان موبایل

دو مرد موتورسوار هنگام سرقت موبایل پسر 17 ساله وقتی با مقاومت پسر جوان روبرو شدند با ...

دزد هالیوودی بازداشت شد

سارقی که انواع خودروهای لوکس را به سرقت برده بود و 13 فقره سرقت او بیش از 5 میلیارد ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news