اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
03 تیر 1398 03 تیر 1398
17:05 17:05

شرور مسلح تهرانپارس بازداشت شد

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری شرور محله تهرانپارس که یک قبضه سلاح گرم، 44 فشنگ جنگی، یک دستگاه شوکر و سه قبضه سلاح سرد به همراه داشت خبر داد.

تهران| بازداشت عربده‌کش مسلح با 44 فشنگ جنگی

به گزارش سلام نو، با شکایت شهروندان ساکن محدوده تهرانپارس درباره اخلال در نظم و امنیت این محله توسط یک شرور، تیمی از مأموران پایگاه یکم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ تحقیقات خود را آغاز کردند.

در تحقیقات انجام شده مشخص شد که این متهم ضمن خرید و فروش سلاح گرم و سرد، چندین بار با سلاح سرد و گرم اقدام به زورگیری و خفت‌گیری از شهروندان در محله تهرانپارس کرده است.

با مشخص شدن این موضوع، دستگیری متهم در دستور کار قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات محسوس و نامحسوس و اقدامات فنی، مخفیگاه متهم در همان محدوده شناسایی و دستور ورود به مخفیگاه وی توسط مقام قضایی صادر شد.

مأموران در یک عملیات ضربتی، متهم که تحت تعقیب کارآگاهان پلیس آگاهی نیز بود را دستگیر و برای تحقیقات به پلیس امنیت عمومی پایتخت منتقل کردند.

سردار علی ذوالقدری؛ رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم به جرایم خود مبنی بر خرید و فروش سلاح سرد و گرم، قدرت‌نمایی، عربده‌کشی، خفت‌گیری و زورگیری از شهروندان با سلاح، اعتراف کرد و همچنین در بازرسی از مخفیگاه وی یک قبضه سلاح گرم، 44 فشنگ جنگی، یک دستگاه شوکر و سه قبضه سلاح سرد کشف شد.

به گفته وی  متهم به همراه پرونده برای رسیدگی بیشتر به دادسرا منتقل شد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

دادسرای نظامی به حادثه درگیری در پارک پلیس تهرانپارس ورود کرد

در پی انتشار فیلمی از برخورد پلیس با دختری جوان در فضای مجازی دادسرای نظامی به این مو...

ماجرای شرور سابقه داری که در دوران مرخصی هم زورگیری می‌کرد

سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک شرور سابقه دار که در 15 روز مرخصی خود ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news