اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 29 مرداد 1398
05 دی 1397 05 دی 1397
18:02 18:02

درد و دل یکی از دانشجویان بازمانده در حادثه واژگونی اتوبوس

خدیجه وکیلی، یکی از دانشجویانی که در اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات بوده و در حال حاضر دربیمارستان بستری است گفت: به دلیل شکستی پا و درد و لخته خون در مغزم در ای سی یو بستری هستم و پزشکان اعلام کرده‌اند تا زمانی که لخته خونم رفع نشود امکان جراحی وجود ندارد.
واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد در دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

به گزارش سلام نو، خدیجه وکیلی  با بیان این مطلب به تشریح جزئیات سانحه اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم وتحقیقات پرداخت و اظهار کرد: حدود ۴۰ نفر از دانشجویان این دانشگاه روز گذشته سوار اتوبوس شدیم که در مسیر منتهی به دانشگاه سرعت اتوبوس بیش از حد و غیرمجاز شد و تنها چیزی که به خاطر دارم این است که راننده در عین رانندگی فریاد می‌زد که ترمز خالی کردم، لطفا محکم بشینید و دیگر چیزی از حادثه در ذهنم نیست.

وی در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر به دلیل شکستی پا و درد و  لخته خون در مغزم در ای سی یو بستری هستم و پزشکان اعلام کرده‌اند تا زمانی که لخته خونم رفع نشود امکان جراحی وجود ندارد.

وکیلی که یکی از دانشجویان بستری شده در بیمارستان امام‌خمینی(ره) است گفت: هیچ وقت تصور نمی‌کردم سوار اتوبوسی می‌شوم که پایانش مرگ یا مصدومیت باشد. اینکه اتوبوسی وابسته به دانشگاه، دانشجویان را منتقل می‌کند اما استانداردهای لازم را برای حمل نداشته باشد جای سوال است که باید مسولان دانشگاه پاسخگوی افکار عمومی باشند.

این دانشجوی رشته هوا وفضا با بیان اینکه یکی از دوستان من که ورودی سال ۹۵ است در این اتوبوس فوت شد، به ابراز نگرانی از وضعیت سایر دوستان خود و دانشجویان این دانشگاه پرداخت و گفت: از حال مابقی دانشجویان هیچ خبری ندارم.

وی با تاکید بر اینکه نگران درس وامتحاناتم هستم، گفت: ترم دیگر فارغ  التحصیل می‌شوم. امیدوارم شرایط عمومی من امکان ادامه تحصیل و زندگی عادی را به من بدهد.

این دانشجوی حادثه دیده سانحه اتوبوس دانشگاه آزاد در پایان خاطر نشان کرد: از رسیدگی مسئولان بیمارستان امام‌خمینی(ره) به وضعیتم بسیار راضی هستم، چرا که تیم پزشکی و بخصوص پرستاران این مجموعه با نهایت صبر و ملاطفت با بیماران همکاری می‌کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

خطر از سر نعمتی گذشت / آرامش به پرسپولیس برمی‌گردد

سیامک نعمتی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس یک بار دیگر به تمرینات این تیم  بازگشته است.

برگزاری مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی

مراسم گرامیداشت چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی شاهرودی در شهر قم برگزار شد.

تشریح آخرین جزئیات پرونده حادثه دانشگاه آزاد از زبان  دادستان کل کشور

حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود: بخشی از پرونده تکمیل و آماده ارسال به دادگاه است...

نباید اتوبوس دست دوم وارد کشور شود

یک نماینده مجلس گفت : وارد کردن اتوبوس‌های دست دوم کشورهای دیگر به کشور کاری غیرکارشن...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news