اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
04 تیر 1398 04 تیر 1398
10:47 10:47

با تلاش نیروی انتظامی مجرمان هیچ نقطه امنی برای ارتکاب اعمال مجرمانه خود نخواهند داشت

معاون قضائی دادستان کل کشور بر مقابله جدی دستگاه قضا در زمینه زمین خواری، تخریب محیط زیست و تغییر کاربری اراضی کشاورزی تاکید کرد.

محمد جواد حشمتي معاون دادستان كل كشور

به گزارش سلام نو، محمد جواد حشمتی در جمع کارکنان نیروی انتظامی شرق استان تهران با تقدیر از خدمات و زحمات آنان بیان کرد: امروز نیروی انتظامی یک نیروی مکتبی، ولایتمدار و تابع محض قانون است.

معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال خاطر نشان کرد: امروز جایگاه نیروهای مسلح، خصوصاً نیروی انتظامی جایگاه رفیعی است و از تقدس خاصی در بین مردم برخوردار است و با تلاش نیروی انتظامی مجرمان هیچ نقطه امنی برای ارتکاب اعمال مجرمانه خود نخواهند داشت.

وی افزود: همه ما باید با تمام وجود در خدمت نظام و گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا باشیم، چرا که پیشرفت امروز کشور به برکت خون شهدا و هدایت رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) می‌باشد که امروز با اقتدار نیروهای مسلح معادلات دشمن در مواجهه با کشورمان را به هم ریخته است.

این مقام قضائی در بخش دیگر با انتقاد با برخورد چندگانه متولیان با مقوله بدحجابی افزود: دستگاه قضا خواستار هم صدایی قوای سه گانه در راستای مواجهه با این پدیده هنجار شکنانه است و خود را حامی و پشتیبان نیروی انتظامی در برخورد قانونی با بی حجابی می‌داند.

حشمتی در بحث حقوق عامه با تاکید بر مقابله جدی دستگاه قضا در زمینه زمین خواری، تخریب محیط زیست و تغییر کاربری اراضی کشاورزی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی باید برابر قانون به وظایف قانونی و ذاتی خود عمل کند و اجازه جولان به این افراد را ندهد.

معاون قضائی دادستان کل کشور در امور حقوق عامه و بیت المال در پایان ارتباط و تعامل بسیار زیاد با مردم را نقطه قوت پلیس خواند و گفت: امروز نیروی انتظامی همراه و همدل با دستگاه قضا در راستای گسترش عدل و عدالت، دفاع از مظلوم و برخورد با ظالم تلاش می‌کند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

اژه ای: علیه عزت فروشی به میدان می آییم

معاون اول قوه قضاییه اظهار کرد کسانی که عزت کشور و مردم را بفروشند، حال چه آگاهانه چه...

چرا به دختر 9 ساله اجازه رانندگی نمی‌دهید؟

بر اساس آمار اعلام از سوی مرکزآمار جمهوری اسلامی ایران فقط در سال 1396 تعداد 35 هزار ...

قوه قضاییه درباره بازداشت مدیر سابق قضا بیانیه داد

بنا به اعلام روابط عمومی قوه قضاییه، دستگیری یکی از مدیران سابق این قوه بهانه ای برای...

قوه قضائیه در دوره جدید قصد تعامل همه‌جانبه با اهالی رسانه را دارد

رییس مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: ۲۷ مورد شکایت قوه قضائیه از برخی رسانه‌ها صورت ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news