اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
04 تیر 1398 04 تیر 1398
16:26 16:26

محمد صلاح خسته است

محمد صلاح بازیکن تیم فوتبال لیورپول این روزها نمایشی معمولی در جام ملت‌های آفریقا دارد که ناشی از خستگی او است.

به گزارش سلام نو، جام ملت‌های آفریقا از روز یک تیرماه در کشور مصر آغازشده است و تا تاریخ 28 تیرماه به اتمام خواهد رسید. این در حالی است که پیش‌ازاین قرار بود این مسابقات به میزبانی کشور کامرون برگزار شود اما فیفا پس از بررسی‌های دقیق زیرساخت‌های لازم، این کشور را برای برگزاری چنین تورنمنتی مناسب ندید.


دیدار افتتاحیه این جام با برگزاری دیدار مصر و زیمباوه برگزار شد که در این دیدار شاگردان خاویرِآگیره موفق شدند با تک‌گل ترزگه اولین سه امتیاز را به‌حساب خودشان واریز کند.


پس‌ازاین دیدار تیتو جاریسا دستیار خاویر آگیره سرمربی تیم فوتبال مصر در خصوص بازی معمولی محمدصلاح ستاره تیم فوتبال لیورپول گفت: «محمد صلاح از خستگی زیادی ناشی از حضور در بازی‌های بی‌شماری رنج می‌برد و در بهترین فرم بدنی‌اش قرار ندارد.»


وی در یک مصاحبه تلویزیونی بعد از پیروزی در دیدار افتتاحیه درباره این سوال که چرا محمد صلاح به‌عنوان مهاجم هدف به کار گرفته‌شده اظهار داشت: «به‌هرحال این تصمیمی بود که آقای آگیره گرفتند. این دلیل هم به خاطر همان موضوعی بود که گفتم و اینکه صلاح به علت خستگی مفرط توان بازی در پست وینگر را ندارد چون‌که بازی در این پست می‌طلبد که دوندگی زیادی در بازی داشته باشید و این امر فعلاً از عهده محمد صلاح برنمی‌آید.


وی در ادامه با اعلام اینکه صلاح دوباره به فرم همیشگی خود برمی‌گردد افزود: «او از خستگی بعد از دیدار آخر لیورپول هنوز رنج می‌برد و با توجه به اینکه ما به او استراحت بیشتری نسبت به دیگر بازیکنان دادیم، هنوز نتوانسته خودش را به شرایط ایده آل برساند و نیاز به فرصت بیشتری دارد که تبدیل به همان مهاجم همیشگی شود و ما می دانیم که او توانایی این کار را دارد.»

اخبار مرتبط

icon news

اوج رقابت و هیجان در رده های بالای جدول لیگ برتر انگلیس/تصاویر

با برتری تیم های چلسی، منچستریونایند و آرسنال مقابل حریفان رقابت در رده های بالایی جد...

تحقیر قهرمان زودهنگام لیگ برتر انگلیس مقابل سیتیزن ها/تصاویر

تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس به برتری قاطع چهار بر صفر مقابل لیورپول، قهرمان زودهنگام...

مصاحبه کلوپ بعد از قهرمانی لیورپول +فیلم

لیورپول موفق شد پس از 30 سال به مقام قهرمانی لیگ برتر انگلیس برسد؛ مصاحبه یورگن کلوپ ...

جشن و پایکوبی هواداران لیورپول به دنبال قهرمانی زودهنگام در آنفیلد/تصاویر

هواداران لیورپول به دنبال توقف منچسترسیتی، نزدیک ترین تعقیب کننده این تیم جشن زودهنگا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news