اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 31 تیر 1398
04 تیر 1398 04 تیر 1398
16:26 16:26

محمد صلاح خسته است

محمد صلاح بازیکن تیم فوتبال لیورپول این روزها نمایشی معمولی در جام ملت‌های آفریقا دارد که ناشی از خستگی او است.

به گزارش سلام نو، جام ملت‌های آفریقا از روز یک تیرماه در کشور مصر آغازشده است و تا تاریخ 28 تیرماه به اتمام خواهد رسید. این در حالی است که پیش‌ازاین قرار بود این مسابقات به میزبانی کشور کامرون برگزار شود اما فیفا پس از بررسی‌های دقیق زیرساخت‌های لازم، این کشور را برای برگزاری چنین تورنمنتی مناسب ندید.


دیدار افتتاحیه این جام با برگزاری دیدار مصر و زیمباوه برگزار شد که در این دیدار شاگردان خاویرِآگیره موفق شدند با تک‌گل ترزگه اولین سه امتیاز را به‌حساب خودشان واریز کند.


پس‌ازاین دیدار تیتو جاریسا دستیار خاویر آگیره سرمربی تیم فوتبال مصر در خصوص بازی معمولی محمدصلاح ستاره تیم فوتبال لیورپول گفت: «محمد صلاح از خستگی زیادی ناشی از حضور در بازی‌های بی‌شماری رنج می‌برد و در بهترین فرم بدنی‌اش قرار ندارد.»


وی در یک مصاحبه تلویزیونی بعد از پیروزی در دیدار افتتاحیه درباره این سوال که چرا محمد صلاح به‌عنوان مهاجم هدف به کار گرفته‌شده اظهار داشت: «به‌هرحال این تصمیمی بود که آقای آگیره گرفتند. این دلیل هم به خاطر همان موضوعی بود که گفتم و اینکه صلاح به علت خستگی مفرط توان بازی در پست وینگر را ندارد چون‌که بازی در این پست می‌طلبد که دوندگی زیادی در بازی داشته باشید و این امر فعلاً از عهده محمد صلاح برنمی‌آید.


وی در ادامه با اعلام اینکه صلاح دوباره به فرم همیشگی خود برمی‌گردد افزود: «او از خستگی بعد از دیدار آخر لیورپول هنوز رنج می‌برد و با توجه به اینکه ما به او استراحت بیشتری نسبت به دیگر بازیکنان دادیم، هنوز نتوانسته خودش را به شرایط ایده آل برساند و نیاز به فرصت بیشتری دارد که تبدیل به همان مهاجم همیشگی شود و ما می دانیم که او توانایی این کار را دارد.»

اخبار مرتبط

icon news

بازیکن پرسپولیس و لیورپول در یک کمپ تمرین کردند

بشار رسن بازیکن عراقی تیم پرسپولیس در کنار نبی کیتا بازیکن لیورپول در یک کمپ در قطر ت...

ستایش سرمربی لیورپور از بازیکن بدهن تیمش!

میلنر حالا پنج سال است که در لیورپول حضور دارد، حضوری که حسابی مورد توجه بازیکنان، هو...

دمبله باید اولویت لیورپول باشد

این روزها شایعاتی درباره بازگشت کوتینیو به لیورپول شنیده می‌شود ولی یک کارشناس فوتبال...

داستان درخشش سردار آزمون در سایت لیورپول

سردار آزمون این روزها خوش درخشیده است. تا حدی که خبر بازی خوب او برای زنیت در سایت لی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news