اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 31 تیر 1398
04 تیر 1398 04 تیر 1398
16:39 16:39

تاج باشگاه‌ها را تهدید کرد

مهدی تاج بار دیگر باشگاه‌ها لیگ برتر فوتبال ایران را تهدید کرد و هشدار داد که  تا زمانی که باشگاه زیرساخت های مناسب نداشته باشند، به آنها اجازه حضور در مسابقات داده نخواهد شد.

به گزارش سلام نو، سال گذشته وقتی لیگ نوزدهم شروع شد، طبق قوانین جدید فدراسیون فوتبال برای برگزاری منظم تر لیگ قرار بر این شد تا باشگاه ها بدهی با بازیکنان قدیمی را تسویه نکنند، اجازه حضور در مسابقات به بازیکنان جدید آنها داده نشود و همین هم باعث شد تا به عنوان مثال تیم فوتبال پدیده در اولین دیدار خود در غیاب چند بازیکن اصلی بازی کند.


طی هفته های گذشته صحبت های بسیار جدی تری در این زمینه توسط مسیئولان فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج انجام شده و بارها بر این نکته تاکید شده تا زمانی که باشگاه زیرساخت های مناسب نداشته باشند، به آنها اجازه حضور در مسابقات داده نخواهد شد.


در ادامه بحث روز فوتبال ایران مهدی تاج بار دیگر تاکید کرده و گفته :« موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاه‌ها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاه‌ها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی کرده با تیم‌ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم‌ها متضرر نشوند، اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی‌های خود را تعیین تکلیف کند. در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.»

اخبار مرتبط

icon news

دو استقلالی در تمرین مصدوم شدند

سجاد آقایی و محمد بلبلی دو بازیکن استقلال در تمرین روز دوشنبه مصدوم شده و نتوانستند ب...

ثبات سپاهان را قهرمان می‌کند

 طلایی پوشان سپاهان که با قلعه‌نویی نایب قهرمان لیگ شدند برای رسیدن به قهرمانی به یک ...

تاج به فیفا اعلام کرد: موضوع ورود زنان به ورزشگاه‌ها به طور مستقیم با وزیر ورزش و جوانان ایران بررسی می‌شود

تاج افزود:  فدراسیون فوتبال ایران موافقت خود را برای حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای باز...

نگرانی یک پیشکسوت استقلال از وضعیت این تیم

نیاز به بازیکن بزرگ در تیمی همچون استقلال نکته قابل تاملی است که ترابپور دروازه بان ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news