اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 آبان 1398
04 تیر 1398 04 تیر 1398
16:39 16:39

تاج باشگاه‌ها را تهدید کرد

مهدی تاج بار دیگر باشگاه‌ها لیگ برتر فوتبال ایران را تهدید کرد و هشدار داد که  تا زمانی که باشگاه زیرساخت های مناسب نداشته باشند، به آنها اجازه حضور در مسابقات داده نخواهد شد.

به گزارش سلام نو، سال گذشته وقتی لیگ نوزدهم شروع شد، طبق قوانین جدید فدراسیون فوتبال برای برگزاری منظم تر لیگ قرار بر این شد تا باشگاه ها بدهی با بازیکنان قدیمی را تسویه نکنند، اجازه حضور در مسابقات به بازیکنان جدید آنها داده نشود و همین هم باعث شد تا به عنوان مثال تیم فوتبال پدیده در اولین دیدار خود در غیاب چند بازیکن اصلی بازی کند.


طی هفته های گذشته صحبت های بسیار جدی تری در این زمینه توسط مسیئولان فدراسیون فوتبال و شخص مهدی تاج انجام شده و بارها بر این نکته تاکید شده تا زمانی که باشگاه زیرساخت های مناسب نداشته باشند، به آنها اجازه حضور در مسابقات داده نخواهد شد.


در ادامه بحث روز فوتبال ایران مهدی تاج بار دیگر تاکید کرده و گفته :« موانعی در خصوص بحث استانداردسازی و بحث ورزشگاه‌ها وجود دارد که تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم. در گذشته اگر باشگاه‌ها بدهکار بودند، سازمان لیگ با همکاری و اغماض سعی کرده با تیم‌ها راه بیاید تا بتوانند مسابقات را برگزار کنند و تیم‌ها متضرر نشوند، اما از این پس هر باشگاهی باید بدهی‌های خود را تعیین تکلیف کند. در غیر صورت اجازه بازی نخواهد داشت.»

اخبار مرتبط

icon news

4 مسابقه از هفته یازدهم لیگ برتر لغو شد

به دلیل نامساعد بودن شرایط،  ۴ مسابقه از هفته یازدهم لیگ برتر فصل ۹۹-۹۸ برگزار نمی‌شو...

شرایط سخت حفظ تیم در لیگ برتر

محمد جواهری، مدیرعامل باشگاه گل‌گهر سیرجان اعلام کرد تیمی که از لیگ یک به لیگ برتر می...

پست جدید لیگی به سعید فتاحی تعلق می گیرد

رییس فدراسیون فوتبال در مشهد اعلام کرد سعید فتاحی چهره خبرساز برگزاری مسابقات لیگ در ...

امشب بازیکنان دعوت شده به تیم ملی فوتبال اعلام می شود

بنا به اظهارات رییس فدراسیون فوتبال ایران، سرمربی تیم ملی می آید و هیچ مشکلی هم وجود ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news