اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 29 شهریور 1398
04 تیر 1398 04 تیر 1398
17:15 17:15

پدر نیمار با او مشکل دارد؟

پس از اتهام تجاوز جنسی نیمار جونیور این بازیکن مطرح برزیلی در کنارش پدرش دیده نشده و همین مساله باعث شده تا گمانه زنی رسانه ای در قبال او تشدید شود.

به گزارش سلام نو، به نقل از آاس، مجله پلاکار برزیل امروز در گزارشی ویژه خبر داد که نیمارِ پدر به دلایلی خاص هفته هاست که در کنارش پسرش دیده نمی شود. حضور پدر در کنار پسر مشهور یک اتفاق عادی محسوب می شود و اینکه هفته هاست نیمار پدر را در انظار عمومی ندیده ایم، قطعا یک دلیل خاص دارد.

به جز تماس تلفنی یک برنامه تلوزیونی با نیمار سینیور و صحبت با او در مورد اتهام تجاوز جنسی نیمار جونیور، مدت هاست که پدر را در کنار پسر ندیده ایم. نیمار چند روز پیش به اردوی تیم ملی برزیل در سائوپائولو رفت و حضور پدرش در چنین اتفاقاتی معمول بود اما این بار نیمار را پدرش همراهی نمی کرد.

طبق ادعای پلاکار، نیمار سینیور در تدارک مقدمات لازم برای جدایی پسرش از پی اس جی است. حالا همه دنیا می دانند که نیمار دیگر تمایلی برای ماندن در باشگاه پاریسی ندارد و بازگشت به لالیگا را در دستور کار قرار داده و پدرش بهتر از هر کسی می داند که فسخ قرارداد با پی اس جی تا چه اندازه دشوار است.

او یک سال و نیم تلاش کرد تا زمینه جدایی پسرش از بارسا را در تابستنان 2017 فراهم کند و حالا می داند که برای جدای از پی اس جی به همان اندازه کار دشواری پیش رو خواهد داشت با این تفاوت که این بار سران پی اس جی، خود بی میل به فروش نیمار نیستند.

او از همان شروع کار و معروف شدن پسرش در سانتوس، حامی شماره یک او بود و با تاسیس شرکتی به نام N&N، نیمار جونیور را به یک برند در فوتبال دنیا تبدیل کرد و نقش ویژه ای در انتقال او به بارسا در سال 2013 داشت.

نیمار که پس از جدایی از بارسا هرگز ارتباطش با هم تیمی های سابقش را قطع نکرد و از هر فرصتی برای بازگشت به بارسلون استفاده می کرد، حالا تردید ندارد که بهترین راه حل برای بازگشت به روزهای اوج، بازگشت به بارسا خواهد بود. عملیاتی بسیار دشوار و پرهزینه برای بارسلونا و البته نیمار سینیور به خصوص اینکه پدر باید شکایت خود از بارسا مبنی بر عدم پرداخت 26 میلیون یورو پاداش تمدید قرارداد پسرش در سال 2016 را نیز پس بگیرد.

گزارشات از اسپانیا حاکی از این هستند که نیمارها مشکلی برای پس گرفتن این شکایت ندارند و حتی با کاهش دستمزد 36 میلیون یورویی به 24 میلیون یورو هم موافقند. با این اوصاف، بدون شک تابستانی طولانی در انتظار نیمارها و بارسلونا خواهد بود و باید دید سرانجام ستاره برزیلی و پدرش به هدف شان خواهند رسید یا خیر./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

بهتر است نیمار در پاری سن ژرمن بماند

در حال که نیمار در این تابستان به هر دری می‌زد تا از پاریس به کاتالونیا یا مادرید برو...

پاریس از اول نمی‌خواست نیمار را بپوشد!

نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که در تابستان 2017 به این تیم پیوست، نتوانست روزهای خ...

نیمار: پیامی برای هواداران ندارم

نیمار بعد بازی برابر استراسبورگ در مصاحبه‌ای اعلام کرد جوابی برای هواداران پاریسن‌ژرم...

مسی: نمی‌دانم بارسا برای جذب نیمار تلاش کرده یا نکرده

مسی اعلام کرد خیلی علاقه داشته نیمار به psg  بیاید ولی از این که این اتفاق نیفتاده خی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news