اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 30 مهر 1398
05 تیر 1398 05 تیر 1398
19:20 19:20

مدیر روابط عمومی صداوسیما:مردم از ما گله دارند

محمد حسین رنجبران اظهار کرد: خط قرمز رسانه‌ملی همواره منافع ملی بوده و هست و نه مصلحت‌اندیشی گروهی .ولی مردم از عدم بازتاب ناکارآمدی دولت از ما گله دارند.

مدیر روابط عمومی صداوسیما: مردم از ما گله می‌کنند چرا این‌همه ناکارآمدی دولت را نشان نمی‌دهیم

به گزارش سلام نو، پس از حواشی پیش‌آمده برای سریال «گاندو» و ادعای سانسور یک قسمت از آن به درخواست دولت، و در واکنش به سخنان علی ربیعی، محمدحسین رنجبران، مدیر روابط عمومی صداوسیما، متنی را منتشر کرد.

علی ربیعی، سخنگوی دولت، امروز به این‌که دولت مانع پخش قسمت‌هایی از سریال «گاندو» شده است، واکنش نشان داد و گفت: «از صداوسیما خواهش‌ می‌کنیم هرچه که سفارش شده پخش کنند. قسمت‌هایی از فیلم را دیدم، هنرپیشه‌های خوبی هم کار می‌کنند. اصلاً از سوی دولت چیزی عنوان نشده که پخش نکنند. البته به‌مقدار کافی علیه دولت مواردی پخش شده که این در برابر آن چیزی نیست.»

در واکنش به این سخنان علی ربیعی، محمدحسین رنجبران، مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در صفحه مجازی خودش نوشت: «خط قرمز رسانه‌ملی همواره منافع ملی بوده و هست و نه مصلحت‌اندیشی گروهی، این ادبیات طلبکارانه هم جالب است و البته ما عادت کرده‌ایم به این تدبیرشان! که گویا صداوسیما همواره باید بدهکارشان باشد. در حالی که به اذعان بسیاری از کارشناسان بی‌طرف و حتی برخی همفکران دولت، همراهی سازمان صداوسیما با دولت‌های یازدهم و دوازدهم، اگر نگوییم بی‌نظیر بوده،‌ کم‌نظیر است. فقط با همین ۱۶۲، روزانه تماس‌های متعددی داریم از مردم که چرا صداوسیما این همه ناکارآمدی دولت را بیان نمی‌کند؟

پیشنهاد می‌کنم در این ارتباط بی‌واسطه با مردم هر از چندگاهی خدمتگزاران عزیز دولت میهمان ما در ۱۶۲ باشند و مشکلات و درد دل‌های مردم را از زبان خود آن‌ها بشنوند. به نظرم وقت گذاشتن برای شنیدن حرف‌های مردم کم‌اهمیت‌تر از آشتی‌دادن افراد درون دولت نیست!»/خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

چه کسی گفت هانیه توسلی در صداوسیما ممنوع التصویر شده؟

محمد حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما به ماجرای ممنوع‌التصویری هانیه ت...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news