اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 30 مهر 1398
06 تیر 1398 06 تیر 1398
11:09 11:09

استقلال و عزت هزینه دارد

رئیس فدراسیون فوتبال افزود: ملت‌مان نشان داده که راه‌های حفظ استقلال و عزت را به خوبی می‌شناسد و حاضر است که با افتخار هزینه‌های مرتبط با آن را با جان و دل بپردازد.

ما باید قدردان شهدا و مردم باشیم/ ملت ایران کوچکترین تردیدی در حفظ استقلالش ندارد

به گزارش سلام نو، مهدی تاج (رئیس فدراسیون فوتبال ایران) در حاشیه مراسم تشییع شهدای گمنام تازه تفحص شده هشت سال دفاع مقدس، ضمن ابراز شادی از حضور پررنگ و مستمر مردم در آیین‌های مرتبط با پاسداشت خون شهدا، اذعان داشت: ملت ایران در هشت سال دوران دفاع مقدس و همچنین در حال حاضر و در دفاع از حرم حضرت زینب (س)، کوچکترین تردیدی برای حفظ استقلال و عزت ایران و اسلام، از خود نشان ندادند و نشان دادند که درخت باورهایشان را با خون و شرف خود همواره آبیاری می‌کنند.

تاج خاطرنشان ساخت: نسل جدید، ولو اینکه از مرز سی سال سن نیز عبور کرده باشد، نه جنگ را دیده‌اند و نه وقایع مرتبط با انقلاب اسلامی! با این حال ملاحظه می‌کنید که با چه شور و شوقی از شهدای خود استقبال می‌کنند.

وی افزود: من بر این باورم که استقلال و عزت هزینه دارد و ملت‌مان نشان داده که راه‌های حفظ استقلال و عزت را به خوبی می‌شناسد و حاضر است که با افتخار هزینه‌های مرتبط با آن را با جان و دل بپردازد.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه خون شهدا مهمترین هزینه و البته دستاورد حفظ عزت است، یادآور شد: این عزت با وجود این روحیه پرشور هرگز کم‌رنگ نخواهد شد و ما باید به داشتن این شهدا و این مردم، همواره افتخار کنیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

واکنش رئیس فدراسیون فوتبال به اظهارات هدایتی

تاج با اشاره به انتشار مطلبی در فضای رسانه‌ای افزود: بنده و هیچ یک از اعضای فدراسیون ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news