اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 16 تیر 1399
06 تیر 1398 06 تیر 1398
12:29 12:29

عده‌ای در عرصه تولیدات حجاب با قبول تمام سختی‌ها هنوز ایستاده‌اند

قائم مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی افزود:  اولویتی بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای فعالیت‌ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد و این سازمان در موضوع ترویج وتبیین حجاب به زبانی که به جان و دل جوانان بنشیند خود را مسئول می‌داند.

راهپیمایی عفاف و حجاب و تشییع پیکر شهدای مدافع حرم حضرت زینب

به گزارش سلام نو، اعضای هیأت مدیره انجمن تولیدکنندگان محصولات حجاب سید مهدی جوادی، میثم نژادی، علی قلعه قوند، سلیمانی و مریم‌السادات خرمدره در حوزه ریاست سازمان تبلیغات اسلامی با حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و محمد مهدی دادمان قائم مقام رئیس این سازمان دیدار و پیرامون مسائل و مشکلات عرصه تولیدات حجاب بحث و گفتگو کردند.

محمد مهدی دادمان قائم مقام رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه نگاه زنجیره‌ای به محصولات خدمات فرهنگی نگاه بسیار درستی است و تا وقتی نگاهمان را به سمت ملزومات تبدیل زیست بوم و تولید محصولات و خدمات فرهنگی به صورت زنجیره‌ای و صنایع فرهنگی نبریم اتفاق خاص و ویژه‌ای نمی‌افتد.

وی گفت: با تمام محدودیت‌هایی که سازمان تبلیغات اسلامی با آن روبه رو است ما نسبت به تولید محصولات حوزه حجاب مسئولیت جدی داریم و باید کل این چرخه، محصولات و نسبت‌های آنها بایکدیگر را ببینیم و به تشکل‌ها، نمایشگاه‌ها ورویدادهای این عرصه توجه کنیم.

دادمان افزود: ما باید قدم به قدم اقدامات شکل‌گرفتن واقعی موضوع صنایع فرهنگی در جبهه انقلاب و تحقق نگاه زنجیره‌ای و ارتباطی که محصول را از پیش از تولید تا پس از توزیع و نسبت محصولات را دنبال می‌کند، طراحی کنیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی- رئیس سازمان تبلیغات اسلامی در این جلسه با بیان اینکه جمعی با ارادهٔ قوی بر سرموضوع حیاتی مانند حجاب محکم ایستاده‌اند جای شکر دارد عنوان داشت: باید این موضوع که عده‌ای در عرصه تولیدات حجاب با قبول تمام سختی‌ها هنوز ایستاده‌اند، رسانه‌ای شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی گفت: من در قبال مسئله حجاب خود را مسئول می‌دانم البته اولویتی بنا به فرمایشات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای برای فعالیت‌ها و اهداف سازمان تبلیغات اسلامی وجود دارد و این سازمان در موضوع ترویج وتبیین حجاب به زبانی که به جان و دل جوانان بنشیند خود را مسئول می‌داند.

عضو شورای انقلاب فرهنگی گفت: درمورد حجاب سازمان تبلیغات اسلامی باید ببیند چگونه می‌تواند معارف اسلام ناب را عرضه کند و حجاب؛ صیانت، مراقبت و حفاظت از جامعه را به همراه دارد و به نفع دستگاه‌های حکومتی است.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: ما درسازمان تبلیغات اسلامی وظیفه تبیینی و حتی وظیفه مطالبه‌گری حاکمیتی داریم و این سازمان می‌تواند در همراه کردن و تسهیل کردن حمایت‌های حاکمیتی و برطرف کردن موانع موثر باشد.

قمی در پایان سخنان خود یاد آور شد: یکی از لایه‌های مسئولیتی ما در قبال حجاب این است که کمک کنیم تا به نمایشگاه‌ها وشبکه فروشگاهی فاخر و موثر تولیدات محصولات این حوزه دامن بزنیم.

گفتنی است، اعضای هیأت مدیره انجمن تولید کنندگان محصولات حجاب به بیان چشم اندازها؛ اهداف راهبردی، ساماندهی تقاضای بازار و مشکلات این عرصه پرداختند و خواستار هم افزایی سازمان تبلیغات برای رفع مشکلات و توسعه محصولات حجاب شدند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

برگزاری گردهمایی روحانیون شیعه و اهل سنت خراسان

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری گفت: وظیفه روحانیون در جامعه، روشنگری به وی...

در سازمان تبلیغات اسلامی باید به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به طور ویژه بپردازیم

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: نحوه برنامه‌ریزی‌ها و نوع تعاملات با عناصر خودجوش و ...

دیدار رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مسئولین سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی با مسئولین تشکل‌های مردمی، فرهنگی و قرآنی استان سیستان و...

گزیده ای از رهنمودهای رهبری به زوج های جوان

احترام را در قلب خود نگهدارید،برای هم حرمت قائل باشید.این در اداره زندگی مهم است.بین ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news