اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
06 تیر 1398 06 تیر 1398
13:57 13:57

حمله به ماشین پلیس در روز روشن!

زنی جوان پس از شکستن آیینه ماشین پلیس با یک صندلی به سمت ماموران و همچنین ماشین حمله می‌کند.

تهران| روایت یک شاهد از رفتار خشن زن جوان به خودروی پلیس + تصاویر

به گزارش سلام نو، روز گذشته فیلمی در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر حمله یک زن جوان به خودروی پلیس و آسیب رساندن به خودرو منتشر شد.

در این فیلم زنی جوان ابتدا برای شکستن آینه خودروی پلیس اقدام کرده و سپس با پرتاب یک صندلی به خودروی کلانتری، به این خودرو آسیب رساند.

یکی از شاهدان این ماجرا در روایت خود آورده است: امروز 5 تیر 98، از ساعت 13 جیغهای بنفش خانمی ما را به پشت پنجره‌ها کشاند که حکایت از دعوایی بین کارمند هتل بهار و خانمی داشت، چند ساعت بعد دوباره صدای جیغ و فحاشی بالا گرفت.

وی در ادامه این روایت گفته است: این بار پلیس آمد و چند دقیقه بعد زن به پلیس حمله‌ور شد، گروهبان سریع داخل خودرو نشست و دوربینش را روشن کرد، آئینه خودرو توسط زن شکسته شد، صندلی شکست و ... .

این شاهد می‌گوید: زن که مسافر هتل بود، تفاضا کرده که شناسنامه‌اش را بگیرد و برود، درحالی‌که هنوز حسابش را تسویه نکرده بود، شروع به فریاد کرد که کارمند هتل با پلیس تماس گرفت، پلیس به زن گفته شما شاکی هستید؟ زن پاسخ داده: بله، پلیس اعلام کرده که موضوع را گزارش می‌کند و اگر از هتل شکایتی دارد به کلانتری و دادسرا برود اما زن مقاومت می‌کند و می‌گوید تو چه پلیسی هستی که حقم را نمی‌گیری.

اخبار مرتبط

icon news

حمله به پلیس با پیچ گوشتی

یک راننده کامیون عصبانی به مامور پلیس حمله کرد و گردن وی را با پیچ گوشتی زخمی کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news