06 دی 1397
08:03

گفت و شنود تلخ مادر یکی از دانشجویان دانشگاه آزاد با عارف

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در صفه اینستاگرامی خود مطلبی را در مورد عیادت از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان دانشگاه آزاد و گفت و شنود با مادر یکی از دانشجویان را منتشر کرد.

بازدید عارف از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان

به گزارش سلام نو، عارف نوشت: روز گذشته به اتفاق تعدادی از همکارانم در مجلس به عیادت از  دانشجویان مصدوم در بیمارستان امام خمینی رفتیم. برخی از دانشجویان عزیز به لطف الهی و تلاش تیم پزشکی مرخص شدند ولی تعدادی دیگر هنوز تحت درمان هستند و باید با جدیت روند درمانشان توسط پزشکان و مسئولان بهداشت و درمان دنبال شود.

خانواده برخی از دانشجویان عزیز درخصوص مسئولیت‌پذیری مدیران دانشگاه آزاد سخنان به‌حقی مطرح کردند. مادر یکی از آنان که از  شدت مصدومیت فرزند عزیزش بسیار ناراحت بود، خواستار رسیدگی جدی کادر پزشکی بیمارستان به فرزندش بود. به ایشان اطمینان دادم که تمام تلاش و اهتمام پزشکان و پرسنل بیمارستان، درمانِ به‌موقع تمامی دانشجویان مصدوم است.

باید مادر بودن را درک کرد و گلایه‌ها و فریادها و اعتراض‌های این بزرگواران را با جان و دل شنید و با سعه صدر با این عزیزان همدردی کرد و وظایفمان را در قبال هموطنانمان به درستی انجام دهیم.»/ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید