اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 17 خرداد 1399
11 تیر 1398 11 تیر 1398
12:28 12:28

صباحی‌فرد: پدافند هوایی خط مقدم دفاع است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: آمادگی و هوشیاری نیروهای پدافندی در قالب شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور اهداف پلید دشمنان را ناکام گذاشته است.

علیرضا صباحی فرد

به گزارش سلام نو، امیر علیرضا صباحی‌فرد در در جریان بازدید از گروه پدافند ‌هوایی شهید مجید عسگری هاشم آباد منطقه پدافند هوایی اصفهان ضمن حضور در ایستگاه رادار و گردان زمین به هوای این گروه پدافندی در جریان میزان آمادگی رزمی و عملیاتی این گروه قرار گرفت.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش با اشاره به وجود اماکن حساس و حیاتی در حوزه مسئولیت منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی گفت: افتخار پدافند هوایی این است که وظیفه مهم حراست از پر اهمیت ترین دستاوردهای نظام را برعهده دارد و امروز کارکنان پدافند با تمام توان این مسئولیت را پیگیری می‌کنند.

وی در ادامه تصریح کرد: امروز دشمنان ما آگاه شدند که هر اقدام آنها با پاسخ متناسب از سوی نیروهای مسلح مواجه خواهد شد و این مسئله را بارها آزموده‌اند.

امیر صباحی‌فرد تاکید کرد: پدافند هوایی خط مقدم دفاع است و آمادگی و هوشیاری نیروهای پدافندی در قالب شبکه یکپارچه پدافند هوایی کشور اهداف پلید دشمنان را ناکام گذاشته است.

وی افزود امروز هماهنگی مناسبی میان ارکان پدافند هوایی در کشور وجود دارد و این هماهنگی باعث شده است تا مجموعه دفاع هوایی منسجم و مناسبی در کشور وجود داشته باشد و نیروهای پدافندی از ظرفیت‌های موجود برای پوشش مناسب و یکپارچه در دفاع استفاده می‌کنند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بازدید فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از منطقه پدافند جنوب شرق کشور

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش از سایت‌های راداری، موشکی و سامانه‌های فرماندهی منطقه...

رونمایی از سامانه راداری «فلق»

 صبح امروز با حضور امیر سرتیپ صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی...

بازدید امیر صباحی فرد از یگان‌های پدافندی شمالغرب کشور

  فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: منطقه پدافند هوایی شمال غرب یکی از حساس ترین م...

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش: به مرزهای ما هم نزدیک نشوید

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد اظهار کرد: اگر امروز دشمن ما در ۲۰۰ مایلی تنگه هرمز متوقف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news