اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه
دوشنبه 04 شهریور 1398
11 تیر 1398 11 تیر 1398
20:38 20:38

وریا غفوری : امکان قهرمانی استقلال در فصل گذشته وجود داشت

وریا پس از شرکت در تمرینات استقلال،در موضوع بازوبند کاپیتانی خود را تابع نظر باشگاه و سرمربی تیم اعلام کرد

وریا: برای ماندن در استقلال شرطی نداشتم/ ۵،۶ میلیارد ضرر کردم

مدافع راست تیم استقلال در تمرین امروز تیمش حاضر بود.

به گزارش سلام نو، وریا غفوری مدافع راست تیم استقلال که پس از کش و قوس های فراوان در نهایت قراردادش را با این تیم تمدید کرد در حاشیه تمرین امروز تیمش به خبرنگاران گفت: ما کارمان را به موقع شروع کردیم و شرایط خوبی داریم. با توجه به اینکه حدود یک هفته است که تمرینات ما آغاز شده، به سطح خوبی رسیدیم و ان‌شاءالله با تکمیل نفرات و برگزاری اردوی پیش رو، شرایط‌مان برای فصل جدید بهتر هم می‌شود.

او در مورد عملکرد استقلال در فصل قبل گفت: به نظرم ما ضعیف کار نکردیم. با اینکه قهرمان نشدیم، اما شخصیت تیمی خود را نشان دادیم و فصل بدی نبود. اگر تنها نیم‌فصل دوم فصل قبل را لحاظ می‌کردیم، قهرمان می‌شدیم. امیدوارم بازیکنان تیم تا جایی که امکان دارد، حفظ شوند و در فصل جدید با ادامه روند خوب خود، قهرمان شویم. فکر می‌کنم با شروعی که داشتیم و نوع تمرینات و آماده‌سازی، از اول فصل کارمان را قوی آغاز کردیم.

غفوری ادامه داد: تغییرات زیاد به ضرر هر تیمی است. امیدوارم نفرات کلیدی تیم حفظ شوند و با کمترین تغییرات وارد مسابقات شویم.

غفوری درباره بستن بازوبند کاپیتانی در فصل آینده گفت: صحبت خاصی در این باره مطرح نشده است. ان‌شاءالله اگر زمان آن فرا برسد، تابع نظر سرمربی و باشگاه هستم.

مدافع راست ملی پوش آبی ها در پایان گفت: من هیچ شرط مالی نداشتم. یک بار برای همیشه می‌گویم. هیچ منتی نمی‌گذارم و هر کاری که انجام دادم برای دلم بوده است، اما شاید نزدیک به پنج، شش میلیارد تومان برای ماندن در استقلال ضرر کردم. کلاً دو جلسه با باشگاه داشتم که یکی با آقای منزوی بود که به توافق رسیدیم و یک جلسه هم با آقای فتحی داشتم. بازیکن نمی‌تواند بگوید با من قرارداد ببندید. باشگاه باید تماس می‌گرفت که انگار درگیری‌هایی داشتند

/خبرگزاری خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

قهرمان لیگ امسال کیست؟

امروز بالاخره بعد از یک وقفه یک ماهه لیگ برتر شروع می‌شود و رقبای قدیمی به مصاف هم می...

تراکتور قرارداد ۳ ساله با ویلیان کاسرس بست

ویلیان کاسرس میمبلا مهاجم ۲۷ ساله پرویی برای امضای قرارداد ۳ ساله خود با تراکتور راهی...

استراماچونی استقلال را تعطیل کرد

با تصمیم استراماچونی سرمربی استقلال، بازیکنان این تیم پس از بازی تدارکاتی مقابل عقاب ...

بحران در استقلال: فتحی و وکیل استراماچونی جلسه گذاشتند

بعد از منتفی شدن چند خرید درجه یک استقلال به خصوص در خط حمله  امروز جلسه‌ای بین فدریک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news