اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 02 بهمن 1398
13 تیر 1398 13 تیر 1398
10:37 10:37

تحول در سازمان بسیج در راه است

رئیس جدید سازمان بسیج اظهار کرد:  بسیج تنها محدود به جغرافیای ایران نیست و امروز بسیج در جوار دریای مدیترانه، در سوریه و عراق و در جنوب‌شرق شبه جزیره حجاز و یمن تشکیل شده است.

سردار سلیمانی:در بسیج تحول ایجاد می‌کنیم

به گزارش سلام نو، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس جدید سازمان بسیج در مراسم معارفه رئیس جدید سازمان بسیج طی سخنانی اظهار داشت: تحقق انقلاب اسلامی بزرگترین تحول دوران معاصر است که دو دستاورد بزرگ تاسیس نظام جمهوری اسلامی و تاسیس بسیج را با خود به همراه داشت.

سردار غیب‌پرور: کار بسیج باید در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی باشد

سردار سلامی: ملت ایران سیاست‌های مرکب و پیچیده دشمن را متلاشی کرده‌ است

سردار سپهر: بسیج نیازمند حمایت های سپاه و ستاد کل نیروهای مسلح است

سردار شیرازی: شاهد پیشرفت نهاد انقلابی و خفت دشمن هستیم

وی ادامه داد: بسیج تنها محدود به جغرافیای ایران نیست و امروز بسیج در جوار دریای مدیترانه، در سوریه و عراق و در جنوب‌شرق شبه جزیره حجاز و یمن تشکیل شده است.

سردار سلیمانی تصریح کرد: در دوره اخیر رسالت بسیج یک رسالت سنگین است که با هدایت‌های رهبر انقلاب و کمک مسئولان و فرماندهان سپاه تلاش خواهیم کرد تحرک خوبی در ادامه مسیر داشته باشیم و اگر موانعی در مسیر وجود داشته باشد با کمک ستادکل و ستاد سپاه آنها را از سر راه بر داریم و یک تحول در بسیج ایجاد کنیم.

رئیس جدید سازمان بسیج عنوان کرد: سازمان بسیج نیاز به تقویت دارد. اقدامات خوبی در زمان سردار غیب‌پرور انجام شده که توجه به بخش دفاعی، امنیتی و تشکیل معاونت اجتماعی نمونه‌های از آنها است.

وی با اشاره به تنوع ماموریت‌های بسیج تاکید کرد: با الزاماتی که انقلاب ایجاد می‌کند نمی‌توانیم به تنوع نیازها بی‌تفاوت باشیم. در اینجا است که مدیریت جهادی فرمول و راهکار اساسی است. لذا قطعاً کار سپاه‌های استانی که درگیر ماموریت بسیج هستند بسیار سنگین است و باید پشتیبانی مناسبی از سپاه‌های استانی صورت گیرد.

سردار سلیمانی عنوان کرد: تکلیف همه ما است که در جهت اجرای اوامر فرمانده کل قوا اهتمام داشته باشیم. امیدواریم بتوانیم با عمل به آرمان‌های رهبر انقلاب حسن اعتماد را پاسخگو باشیم.

وی اظهار داشت: در بسیج همه موضوعات و ماموریت‌ها دارای اولویت هستند و نگاه ما بر اساس منویات مقام معظم رهبری و  فرمانده کل سپاه است و نگاه ما این خواهد بود که هیچ جای بسیج خارج از نگاه ما قرار نگیرد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

ما در حوزه اینترنت ملی فعالیت های لازم را داریم / اکانت فیک نداریم

سردار غلامرضا سلیمانی، رئیس سازمان بسیج با تاکید بر اینکه اینترنت باید پاک باشد و بسی...

سردار سلیمانی: چهل سال راهبرد مقاومت جواب داده است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد که طی چهل سال گذشته با تاسی به مکتب عاشورا و راهب...

رئیس جدید سازمان بسیج مستضعفین را بیشتر بشناسید

با حکم فرمانده معظم کل قوا سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی به‌عنوان رئیس سازمان بس...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news