اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 25 مهر 1398
13 تیر 1398 13 تیر 1398
15:34 15:34

بازدید فرمانده ارتش از سایت اس-200 اصفهان

 فرمانده نیروی زمینی ارتش  در بازدید از سایت اس-200 اصفهان افزود: : ما پشت سر رهبری در دفاع از ارزش‌های انقلاب، نه تنها کوتاه نمی‌آییم بلکه به اقتداری رسیده‌ایم که حرف حق نظام را همه جا بر زبان بیاوریم و به آن چه گفتیم بدون عقب نشینی عمل می‌کنیم.

امیر حیدری: اقتدار ایران هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است

به گزارش سلام نو، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در آئین رونمایی از یادداشت تجلیل رهبر معظم انقلاب در مورد کتاب زندگینامه شهید سرهنگ مجتبی ذوالفقار نسب و سایر شهدای حرم ارتش که پیش از ظهر امروز در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد، گفت: ما با در نظر گرفتن سه رویکرد ولایت محوری، عدالت محوری و شایسته سالاری و با نصب العین قرار دادن اوامر رهبری چارچوبی را برای حرکت ایجاد کرده‌ایم.

وی اضافه کرد: همانطور که خداوند و پیامبران الهی صراط مستقیم هستند در غیاب پیامبران، امامان معصوم و امام زمان(عج)، ولی فقیه صراط مستقیم است ما خدا را شاکریم که عمر ما را مصادف با این صراط مستقیم کرده است.

امیر سرتیپ حیدری با بیان این که ایران امروز کشوری مقتدر است، خاطر نشان کرد: این اقتدار محاسبات کشورهای بزرگ و سلطه‌گر را به غلط انداخته و هندسه قدرت جهانی را تغییر داده است، هندسه قدرت در نظام جمهوری اسلامی عبارت از شخص ولی معظم فقیه است؛ ولایت فقیه در رأس این اقتدار آفریده شده است و در واقع ضلع اصلی این اقتدار وجود ولایت فقیه است. مولفه دیگر آن هم مردم هستند که در تمام عرصه‌ها پا در رکاب و حاضر در میدان هستند و مولفه سوم این اقتدار قدرت نیروهای مسلح است که عصاره مردم هستند.

وی با بیان این که نیروهای مسلح انقلابی و ولایت محور، گام به گام اوامر ولی فقیه را نصب العین قرار می‌دهند خاطر نشان کرد: اقتدار نیروهای مسلح به برکت خون شهیدان است که موجب تحرک و قدرت آنها است و آن چه به نیروهای مسلح ما توانمندی می‌دهد خون شهداست.

فرمانده نیروی زمینی ارتش  ادامه داد: ما پشت سر رهبری در دفاع از ارزش‌های انقلاب، نه تنها کوتاه نمی‌آییم بلکه به اقتداری رسیده‌ایم که حرف حق نظام را همه جا بر زبان بیاوریم و به آن چه گفتیم بدون عقب نشینی عمل می‌کنیم.

امیر سرتیپ حیدری با بیان این که دشمنان در گوشه و کنار دنیا از همه قابلیت‌های خود علیه ایران استفاده می‌کنند اظهار کرد: آنها همه قدرتشان را معطوف به جنگ اقتصادی کردند البته عملیات روانی و کارهای دیگر هم می‌کنند ولی محوریت خود را جنگ اقتصادی قرار داده‌اند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ملت ما مقاومت می‌کند و تاکنون هم در مقاومت خود سرفراز بوده و دشمن را منزوی کرده به گونه‌ای که دشمن حالت انفعالی پیدا کرده و به ما پیام می‌دهد تا با دسیسه سیاسی، شوق و ذوقی که داریم را از ما بگیرد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

التماس آمریکایی‌ها برای ملاقات با رئیس‌جمهورمان را نپذیرفتیم

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده کل قوا اموز با اعضای مجمع عالی فرماندهان سپاه پاسداران...

فشارها تاثیری بر حرکت ملت ایران ندارد/قوه قضائیه باید متحول شود

رهبر معظم انقلاب، پیروزی انقلاب را نقطه بیرون آمدن ملت از «لاک ذلت و توسری خوری» برشم...

رهبر انقلاب: کُردها علاوه بر مبارزه با دشمن خارجی با ضد انقلاب هم مبارزه می‌کردند

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: مبارزان کردستان در عین مبارزه با دشمن خارجی، در داخل...

سندی بر ساده زیستی رهبر معظم انقلاب اسلامی

در این گزارش عکس هایی را مشاهده می‌کنید که در آن نشان می‌دهد مبل‌های دفتر رهبر معظم ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news