اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
16 تیر 1398 16 تیر 1398
09:56 09:56

با کنترل شدیدتر شاهد بروز بابک زنجانی‌ها نخواهیم بود

نائب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس افزود: صهیونیست‌ها، سعودی‌ها و امریکایی‌ها به دنبال آن هستند که مسیرهای فروش نفت ایران را مشخص کنند تا خریداران نفت ایران را تحت‌فشار قرار دهند.

برخی شرایط کشور را درک نمی‌کنند/ باید کاری کنیم تا کسی متوجه چگونه دور زدن‌هایمان در تحریم‌ها نشود

به گزارش سلام نو،  محمدجواد جمالی نوبندگانی  با بیان اینکه صداوسیما نباید این فیلم را نمایش می‌داد، افزود: این اقدام صداوسیما اقدامی اشتباه و غیرحرفه‌ای بود که در زمان مناسب درباره آن تذکر داده خواهد شد.

نماینده فسا در مجلس تأکید کرد: همه باید بسیار مراقب باشند که به نام دوست و شفافیت‌بازی و...، کسی به اطلاعات کشور دسترسی دسترسی پیدا نکنند. نباید کاری کنیم که برخی  متوجه چگونه دور زدن‌مان در تحریم‌ها شوند.

جمالی نوبندگانی در ادامه سیاست وزرات نفت و شخص بیژن نامدار زنگنه در مخفی نگه داشتن اطلاعات فروش نفت در زمان تحریم را اقدامی صحیح عنوان کرد و گفت: اگر امروز جنگی علیه ما وجود دارد، باید تنها ستاد بحران و ستاد جنگ از برخی اطلاعات آن آگاهی داشته باشند.

نماینده فسا در مجلس افزود: دشمن، صهیونیست‌ها، سعودی‌ها و امریکایی‌ها به دنبال آن هستند که مسیرهای فروش نفت ایران را مشخص کنند تا خریداران نفت ایران را تحت‌فشار قرار دهند و حتی فضا را به گونه‌ای ناامن نشان دهند که ادعا کنند هرکس از ایران نفت بخرد، آن‌ها متوجه آن می‌شوند.

جمالی نوبندگانی در ادامه با اشاره به اینکه فروش نفت و دور زدن تحریم توسط یک تیم از حاکمیت جمهوری اسلامی ایران کنترل می‌شود، افزود: مردم و رسانه‌ها باید اطمینان کنند؛ نباید انتظار داشته باشیم که در چنین شرایطی، اطلاعات فروش نفت مان در اختیار همگان قرار گیرد  و مثل شرایط عادی همه از همه چیز  و همه جا  باخبر شوند.

نائب‌رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در پایان با بیان اینکه یکی از عوارض طبیعی دور زدن تحریم‌ها، می‌تواند بروز اتفاقاتی مانند ماجرای بابک زنجانی باشد، خاطرنشان کرد: اما ما می‌توانیم از همین تجربه بابک‌ زنجانی‌ها و اتفاقاتی که رخ داد، استفاده کنیم؛ افزون بر آن باید کنترل و نظارت را افزایش دهیم تا هم تحریم‌ها را دور بزنیم و هم اتفاقی مانند بابک زنجانی رخ ندهد.

اخبار مرتبط

icon news

افشاگری بی سابقه نماینده مجلس ؛ زدوبندها در مجلس بیداد می‌کند

امیر عباس سلطانی نماینده مجلس نهم در صحبت هایی با بیان اینکه، آنچه درباره زدوبند برخی...

چین با وجود فشار حداکثری آمریکا از ایران نفت می‌خرد

طبق آمارها چین همچنان به خرید نفت از ایران با وجود فشار آمریکا ادامه می‌دهد.

هرگونه قصور در مورد پرونده بابک زنجانی سؤالات فراوان و ابهامات زیادی در ذهن مردم به وجود می‌آورد

یک نماینده سابق مجلس افزود: همه کسانی که به نوعی در این فعالیت‌های غیرسالم و مفسده‌ان...

زنگنه: بابک زنجانی روش‌های قشنگی برای سر کار گذاشتن مسئولان عالی کشور به کار می‌گیرد

وزیر نفت گفت: من فکر می‌کنم  بابک زنجانی  در برخی رسانه‌ها فعال هستند و مقداری از پول...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news