اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 03 اسفند 1398
16 تیر 1398 16 تیر 1398
15:09 15:09

نارضایتی صمد نیکخواه بهرامی از امکانات اردوی تیم ملی

صمد نیکخواه بهرامی با انتقاد از شرایط تیم ملی بسکتبال اظهار کرد: اگر مسئولان از تیم ملی توقع بیشتری دارند باید امکانات به مراتب بیشتری را برای ملی‌پوشان مهیا کنند. من سالن‌های زیادی را در تمام دنیا دیده‌ام، سالن‌هایی که به شکل سوله ساخته می‌شوند در دنیا منسوخ شده و چنین سالن‌های قدیمی جوابگوی تمرینات تیم ملی نیست. 

به گزارش سلام نو، صمد نیکخواه بهرامی پس از پایان تمرین صبح امروز تیم ملی بسکتبال اظهار داشت: تمرینات طبق برنامه پیش می‌رود و بازیکنان هر روز آماده‌تر می‌شوند. تمرینات فشار زیادی دارد ولی بدن بازیکنان آماده‌تر شده و امیدواریم در روزهای آینده به آمادگی بیشتری هم برسیم.

وی در مورد امکانات اردوی تیم ملی گفت: شرایط و امکانات نسبت به سال‌های قبل بسیار بهتر شده و بازیکنان به صورت متمرکز و بدون نگرانی از آسیب‌دیدگی در حال تمرین هستند. ولی این امکانات به هیچ عنوان کافی نیست.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران ادامه داد: اگر مسئولان از تیم ملی توقع بیشتری دارند باید امکانات به مراتب بیشتری را برای ملی‌پوشان مهیا کنند. من سالن‌های زیادی را در تمام دنیا دیده‌ام، سالن‌هایی که به شکل سوله ساخته می‌شوند در دنیا منسوخ شده و چنین سالن‌های قدیمی جوابگوی تمرینات تیم ملی نیست.

نیکخواه بهرامی در مورد بازی‌های تدارکاتی تیم ملی گفت: برنامه‌ریزی خوبی انجام شده تا تیم ملی با کمترین تعداد نفر، بیشترین بازی تدارکاتی خارجی را برگزار کنند. بازی‌های خوبی برای ما در نظر گرفته شده و امیدوارم بیشترین استفاده از این دیدارها ببریم.

وی در ادامه تصریح کرد: هیچ انسانی در هیچ سازمانی غیرقابل جایگزین نیست. تیم ملی بسکتبال هم به کسی وابستگی ندارد، بازیکنانی مثل حامد حدادی برای تیم ملی نعمت هستند ولی همه در جایگاه خود زحمت می‌کشند و تلاش می‌کنند تا جای خود را در تیم ملی تثبیت کنند.

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران در پایان گفت: گرفتن سهمیه المپیک از جام جهانی کار بسیار سختی است، ما نیز در گروه بسیار دشواری قرار گرفته‌ایم. این در حالی است که تیم ملی چین با استفاده از میزبانی گروه ساده‌تری دارد و تنها بهترین تیم آسیایی راهی المپیک خواهد شد./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

کامران منزوی از قرارداد رایگان یک کاپیتان استقلالی خبر داد

کامران منزوی خبر داد که دیروز یک ملی‌پوش بزرگ به معنای واقعی کلمه تعصب باشگاهی را مطر...

نیکخواه‌بهرامی:فضای مجازی بازیکنان را اذیت می‌کرد

کاپیتان تیم ملی بسکتبال ایران به انتقاد از منتقدان تیم ملی و فضای مجازی پرداخت

بسکتبالیست‌های ایرانی در برابر فوق ستاره NBA

تیم ملی بسکتبال ایران برای ادامه روند آماده سازی خود صبح روز سه شنبه به وقت محلی وارد...

توضیحات صمد نیکخواه درباره مرگ برادرش

صمد برادر آیدین نیکخواه بهرامی درباره ماجرای فوت برادرش گفت:  بعدا فهمیدیم. یکسری وید...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news