اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 23 آذر 1398
16 تیر 1398 16 تیر 1398
17:48 17:48

حال علی پروین کاملا خوب است

چندی پیش علی پروین در بیمارستان بستری شد و رسانه های عکس‌های از وی در بستر بیماری منتشر کردند.

به گزارش سلام نو، آخرین خبری که پیش از این از علی پروین داشتیم مربوط به دوران نقاهت وی و شرایط جسمانی نامساعد او بود اما امروز سلطان سرخ پوشان را باز هم در همان اوج سلامت جسمانی و روحی دیدیم. پروین که برای گفتگویی مشترک با کالدرون راهی دفتر پیشکسوتان پرسپولیس شده بود و در ماه های اخیر اخباری مبنی بر کسالت وی مخابره شده بود از همان لحظه ورود به دفتر شرکت پیشکسوتان با خنده و شوخی و سر به سر خبرنگاران گذاشتن کار خود را آغاز کرد و تا لحظه ای که در مراسم حضور داشت با کوچکترین مشکل جسمانی از وی دیده نشد تا خیال خبرنگاران حاضر راحت شده باشد که آقای اسطوره همچنان در سلامتی کامل به سر می برد و این موضوع را بارها نیز به وی گفتند و برای او آرزوی سلامتی کردند.


اما پروین که این بار در کنار یکی از بزرگترین فوتبالیست های تاریخ آرژانتین ایستاده بود پیش از آغاز حرف هایش و در مقایسه خود و کالدرون حرف جالبی به میان آورد. او گفت: آقا کالدرون از من خیلی جلوتر است. من تنها یک بار به جام جهانی رفتم اما آقا کالدرون سه بار به جام جهانی رفته است. پروین در پایان مراسم و زمانی که قصد خروج از سالن را داشت هم حرف جالبی به میدان آورد. او در آخر مراسم نیز گویی که از رفتار و سوالات خبرنگاران حاضر خوشش آمده بود گفت: چی شد که امروز من و آقا عرب را نپیچوندین!؟ جمله ای کاملا محاوره ای که خنده همه نفرات حاضر را به همراه داشت.


بدین ترتیب همه هواداران پرسپولیس که پیش از این نگران حال اسطوره خود بودند امروز و با دیدن فیلم ها و تصاویر منتشر شده از حضور پروین در دفتر پیشکسوتان پرسپولیس، خیال خود را راحت کردند. سلطان بدون ذره ای خمودگی و بیماری و نشانه ناآرامی در چهره، تنها یک تبخال در صورت صاف و بدون لک داشت که آن هم سال هاست به آن عادت کرده ایم./ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

ماجرای مشروب نخوردن علی پروین در شبهای کافه + فیلم

علی پروین از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس است که محبوبیت مردمی دارد وبه تازگی با نقل خاط...

گابریل کالدرون با تلفظ علی پروین! +فیلم

اسطوره تیم فوتبال پرسپولیس تهران با تلفظ خاص اسم سرمربی این تیم سوژه طنز کاربران استق...

بی احترامی بازیکنان پرسپولیس در مراسم تشییع جعفر کاشانی

مراسم تشییع پیکر جعفر کاشانی پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در حالی در ورزشگاه شیرودی ان...

میهمانان ویژه تولد علی پروین + عکس

 تولد علی پروین، اسطوره تیم پرسپولیس در حالی برگزار شد که محمدحسن و عباس انصاری فرد د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news