اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
16 تیر 1398 16 تیر 1398
20:50 20:50

شرط یوونتوس برای خرید مهاجم یاغی اینتر چیست؟

ایکاردی در نهایت در لیست فروش اینتر قرار گرفت و حالا منتظر است تا یووه برای خریدش پا پیش بگذارد، اتفاقی که اما و اگر بسیار دارد.

به گزارش سلام نو، پرونده دوران حضور شش ساله ایکاردی در اینتر به پایان رسیده و پپ ماروتا، مدیر این باشگاه دیروز اعلام کرد نام مائوریتو در لیست فروش باشگاه قرار گرفته است؛ خبری که امروز مورد تایید آنتونیو کونته نیز قرار گرفت.

اما گاتزتا دلا اسپورت مدعی شد یوونتوس در صورتی که بتواند دو تا از مهاجم های خود را به فروش برساند، برای خرید مائورو ایکاردی از اینتر اقدام خواهد کرد.

به نظر می رسد مائوریتسیو ساری به ماریو مانژوکیچ اطلاع داده نام وی در فهرست فروش بیانکونری قرار گرفته و این مهاجم کروات می تواند در تابستان تورین را ترک کند. دورتموند خواهان جذب مانژوکیچ است و وی که در گذشته سابقه بازی کدن در بایرن مونیخ را در کارنامه دارد، ممکن است دوباره در بوندسلیگا مشغول به فعالیت شود.

همچنین باشگاه چلسی علاقه ای به حفظ گونسالو ایگواین ندارد اما این مهاجم باتجربه آرژانتینی طبق قرارداد بازیکن یوونتوس محسوب می شود. بیانکونری علاقمند است ایگواین به عنوان بخشی از قرارداد نیکولا زانیولو، پدیده جوان و ایتالیایی رم راهی پایتخت شود و به هر ترتیب ساری تمایل چندانی به ماندن ایگواین در رختکن ندارد.

در صورت فروش این دو بازیکن، فضا برای خرید ایکاردی مهیا خواهد شد و یوونتوس خود را برای نهایی کردن یکی از جنجالی ترین خریدهای سال های اخیر سری آ آماده می کند.

اخبار مرتبط

icon news

تمجید خرید تازه اینتر از کونته

اینتر در فصل تابستان خریدهای زیادی داشته و قصد دارد تا به امپراطوری یک دهه‌ای یووه به...

رابیو: رونالدو بزرگ و حرفه‌ای است

آدرین رابیو در تابستان امسال و با قراردادی آزاد به یوونتوس پیوست تا فصل تلخش در پاریس...

یوونتوس مشتری جدید و جدی نیمار

اگر اول تابستان می‌گفتند که نیمار قصد جدا شدن از پاری سن ژرمن و پیوستن به یوونتوس را ...

خرید عجیب بارسلونا از یوونتوس؟

 ماریو مانژوکیچ مهاجم باتجربه یوونتوس که ظاهرا زیاد مورد علاقه ساری سرمربی جدید یووه ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news