اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
18 تیر 1398 18 تیر 1398
11:45 11:45

خادمی: متأسفانه دنیا به سمت خوی وحشی‌گری می‌رود

یک نماینده مجلس اظهار کرد: متأسفانه دنیا به سمت خوی وحشی‌گری رفته است و کشورهایی که پول و قدرت دارند علیه سایر کشورها به کار می‌گیرند. این اقدامات که انجام می دهند کارهای خطرناکی است و ادامه دادن این اقدامات باعث می‌شود تا دنیا با چالش‌های جدی روبه رو شود.

هدایت الله خادمی

به گزارش سلام نو، هدایت الله خادمی  ضمن محکومیت اقدام دولت انگلیس در توقیف نفتکش حامل سوخت ایرانی بیان کرد: اقدام دولت انگلیس در توقیف این نفت کش کاملاً غیر قانونی است و به نوعی دزدی دریایی است. این اقدام دولت انگلیس آدم را به یاد دوران قدیم می‌اندازد که عده‌ای با روبند و چشم بند دزدی دریایی انجام می‌دادند.

وی در ادامه اظهار کرد: انگلیس باید هرچه سریع‌تر نسبت به رفع توقیف این نفت کش اقدام کرده و از ایران عذرخواهی کند. ایجاد این تنش‌ها و کشمکش‌ها به نفع هیچ کس نیست و در نهایت آنها ضرر خواهند کرد چراکه ایران بر اکثر آب راه‌های دنیا به ویژه خلیج فارس دسترسی دارد.

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس تصریح کرد: انگلیس اقدام اشتباهی انجام داده و باید هرچه سریع‌تر نسبت به جبران این اشتباه اقدام کند. این اقدام انگلیس پایه‌های نظم و آرامش جهانی را برهم می‌زند. انگلیس با این کار باعث ایجاد ناامنی و افزایش اختلافات شده است.

وی در ادامه تاکید کرد: متأسفانه دنیا به سمت خوی وحشی‌گری رفته است و کشورهایی که پول و قدرت دارند علیه سایر کشورها به کار می‌گیرند. این اقدامات که انجام می دهند کارهای خطرناکی است و ادامه دادن این اقدامات باعث می‌شود تا دنیا با چالش‌های جدی روبه رو شود.

وی در پایان گفت: ایران در عین حال که یک کشور بزرگ و قدرتمند است و هشت سال در دفاع مقدس با سربلندی جنگید و پیروز شد اما هیچ گاه به دنبال ایجاد جنگ یا تنش نبوده است و ایران همواره از حقوق خود دفاع کرده است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

بنزین گران نمی‌شود / روزی یک میلیون لیتر بنزین قاچاق می‌شود!

هدایت‌الله خادمی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: ادعای قاچاق ۱۰ تا ۱۲ ...

توییت پوپولیستی خادمی علیه روحانی

هدایت الله خادمی که نامش به عنوان یکی از نمایندگان نجومی بگیر در وزارت نفت مطرح است د...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news