اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 25 مهر 1398
18 تیر 1398 18 تیر 1398
16:25 16:25

دلایل اهمیت برگزاری همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه دلایل اهمیت برگزاری همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه تشریح کرد.

image.png

به گزارش سلام نو؛ سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه با اشاره به اهمیت برگزاری همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه تاکید کرد : ما طبق یک برنامه ریزی مدون همه ساله در ماه های آغازین سال فرماندهان و مسئولین نیروی زمینی سپاه را برای همایش دعوت می کنیم که هدف اصلی آن بررسی عملکرد اقدامات آن ها در یکسال اخیر است.

وی افزود: هدف دیگر این همایش بررسی عملکرد یگان های عملیاتی در مناطق مرزی جنوب شرق ، شرق ، شمال غرب ، غرب و جنوب غرب کشور است که نیروی زمینی سپاه در این مناطق مهم مسئولیت امنیت را به عهده دارد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه در ادامه اظهار کرد: بررسی نقاط ضعف و قوت و راهکارهای لازم برای تقویت یگان های عملیاتی ما از دیگر اهداف همایش فرماندهان نیروی زمینی سپاه است.

وی با بیان اهمیت برگزاری برنامه های معنوی برای فرماندهان و خانواده های فرماندهان نیروی زمینی سپاه ادامه داد : برنامه های معنوی برای فرماندهان و خانواده های آنان در نظر گرفته ایم که این برنامه ها را همزمان با همایش  برگزار خواهیم کرد.

سردار پورجمشیدیان عنوان کرد : برگزاری جشنواره مالک اشتر نیروی زمینی سپاه دیگر برنامه ای است که در کنار همایش فرماندهان برگزار می کنیم و موفق ترین یگان ها ، رده ها و قرارگاه ها  بر اساس عملکرد سال گذشته معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی با اشاره به برنامه های ستادی و عملیاتی ابلاغی به نیروی زمینی سپاه تاکید کرد : ادامه تدابیر برای حرکت پرشتاب نیروی زمینی سپاه در مسیر دفاع از ملت ایران ، انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی از برنامه هایی است که در همایش فرماندهان انجام خواهد شد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

گسترش ورزش قهرمانی در سطح نیروی زمینی سپاه

به گفته معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه که در جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان پسر کا...

نیروی زمینی سپاه ظرفیت تبدیل به قدرت برتر جهانی را دارد!

فرمانده کل سپاه اظهار داشت که نیروی زمینی سپاه می توان تبدیل به قدرتی برتر در مقیاس ج...

دشمنان ایران حتی آن روز که جمهوری اسلامی تازه‌کار بود، نتوانستند هیچ غلطی بکنند

رهبر معظم انقلاب چهل سال توطئه علیه جمهوری اسلامی و در عین حال پیشرفت انقلاب را نشانه...

تجهیزات جدید سپاه در مسیر مناطق سیل زده

تعدادی از بالگرد های نیروی زمینی سپاه به همراه تجهیزات امداد رسانی به مناطق سیل زده ا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news