اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 23 تیر 1399
18 تیر 1398 18 تیر 1398
17:50 17:50

برگزاری مراسم تودیع و معارفه معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه

 معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی جدید قوه قضائیه افزود:  در شرایط تحریمی باید با رفتار هزینه‌ای درست، کمترین دغدغه را برای دستگاه قضا ایجاد کنیم.

در شرایط تحریمی باید با رفتار هزینه‌ای درست، کمترین دغدغه را برای دستگاه قضا ایجاد کنیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در این مراسم نوروز کهزادی از تصدی ده ساله این معاونت جای خود را به محمد فروزانمهر خواهد داد.

نوروز کهزادی در این نشست ضمن ذکر یاد و خاطره شهدای قوه قضائیه گفت: خدا را شاکر هستم از ابتدا بلافاصله پس از انقلاب توفیق خدمت به این انقلاب را دارم.

وی ادامه داد: بودجه قوه قضائیه در این ده سال اخیر از رقم ٢ هزار میلیارد تومان به ١٣ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است. در این مدت چند کار مهم انجام شده است که تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و پایان هر پروژه در مدت دوسال در زمره این اقدامات است.

کهزادی افزود: در زمینه رفاهی ایجاد بیمه تکمیلی را داشتیم و ما بیمه ایران را آوردیم و هزینه‌ها از حقوق آنها برداشت می‌شد و ما همچنین اعطای وام به قضات را داشتیم. در خصوص پدافند غیرعامل سه طرح جامع را تهیه کردیم. در تمام این موارد روسای دادگستری کمال همکاری را داشتند.

معاون پیشین رئیس قوه قضائیه گفت: یکی از توفیقات مهم بنده آشنایی با شخصیت‌های والا در این سمت بود و طی این ١٠  سال در کنار این بزرگواران خدمت کردم.

محمد فروزانمهر نیز در این مراسم، گفت: تقارن زمانی این معارفه و حسن نظر ریاست قوه قضائیه با دهه کرامت را به فال نیک می‌گیرم و امیدوار هستم در تعامل دو چندان با معاونت‌های قوه قضائیه رضایت خداوند را فراهم کنیم.

وی ادامه داد: بدون شک حضور در جایگاه مدیری شریف برای بنده کار دشواری است اما امیدوار هستم با استفاده از تجربه جناب کهزادی این مسیر را طی کنم. در سابقه همکاری بنده با این معاونت در سمت معاونت وزارت کار تجربیات خوبی کسب کردم.

وی افزود: وظایف قوه قضائیه می طلبد این نهاد برای ایجاد بسترهای مناسب برای حقوق عامه تلاش کند که ریاست قوه قضائیه نیز بر آن تاکید دارد تا به کاهش وقوع جرم و مجازات و کاهش اطاله دادرسی ختم شود.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی جدید قوه قضائیه ضمن اشاره به ٨ توصیه رهبر انقلاب در سند تحولی این قوه گفت: ما بیانات رهبر انقلاب را در این مسیر جدید مورد توجه قرار خواهیم داد و اینها مگر با تقسیم کار منطقی در یک کل تحقق پیدا نخواهد کرد. سرعت، دقت و صحت سه حوزه مهم در این رابطه است.

وی ادامه داد: معاونت نیروی انسانی و معاونت راهبردی بیشترین ارتباط را با معاونت پشتیبانی دارند که در همین راستا باز مهندسی ساختارها یکی از ضروریات است. ارتقای دانش و مهارت عمومی و شفاف‌سازی نیز در دستور کار و برنامه جدی معاونت خواهد بود.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی جدید قوه قضائیه افزود: قطعا تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و به‌سازی ساختمان‌ها ضروریاتی است که در دوره مسئولیت اینجانب پیگیری خواهد شد.

فروزانمهر گفت: قطعا در شرایط تحریم‌ها می‌طلبد ما با رفتار هزینه‌ای درست، کمترین دغدغه را برای دستگاه قضا ایجاد کنیم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

تحویل مدارک ترور و مستندات سفر شهید سلیمانی به قوه قضائیه

سردار حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه اعلام کرد: اسناد و مدارک سفر سردار سلیمانی،...

رییس قوه قضاییه: منابع کشور نباید در اختیار افراد بی صلاحیت قرار بگیرد

سید ابراهیم رییسی رییس قوه قضاییه  اظهار کرد: نباید منابع کشور در اختیار افراد بی صلا...

راه‌اندازی مجتمع قضایی تصادفات رانندگی و امور بیمه‌ای

محمدباقر الفت، معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه اعلام کرد به زودی مجتمع...

روح الله زم به ایستگاه آخر رسید؛ اعدام در انتظار خالق آمدنیوز

آمدنیوز از جمله در ماجراهای مرتبط با سعید طوسی، حساب‌های قوه قضاییه و حضور ایران در س...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news