اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
18 تیر 1398 18 تیر 1398
16:46 16:46

اختلافات شیعه و سنی دسیسه دشمنان اسلام و رژیم صهیونیستی است

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی افزود: متاسفانه برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علاوه بر اجرای دستورات آمریکا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند.

علی یونسی

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام و المسلمین علی یونسی همچنین فاجعه تخریب بیت المقدس و معامله قرن و همچنین تحریم های بی سابقه آمریکا و جنگ اقتصادی این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم را دو مسأله و مشکل کنونی جهان اسلام برشمرد و اظهارداشت: با وحدت و انسجام مسلمانان و همدلی جهان اسلام می توان از این مشکلات عبور کرد.

وی با تأکید بر اینکه علت اصلی تحریم های آمریکا، مخالفت جمهوری اسلامی ایران با رژیم صهیونیستی است، گفت: متاسفانه برخی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس علاوه بر اجرای دستورات آمریکا از رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند.

مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با  تاکید بر ظرفیت های شبه قاره هند برای ایجاد وحدت و اتحاد بین مسلمانان جهان اسلام تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با دسیسه "معامله قرن" و حمایت از مردم فلسطین هزینه‌های سنگینی می پردازد.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران به دلیل مسلمان بودن مردم فلسطین از آنها حمایت می‌کند، ادامه داد: مطمئن هستیم با وحدت و انسجام مسلمانان و همدلی و همکاری جهان اسلام می‌توانیم مشکلات را از سر راه برداریم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

صفوی: در آینده ای نزدیک شاهد جایگاه برتر جهان اسلام بر مبنای تمدن، فرهنگ و اقتصاد خواهیم بود

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا افزود:  آینده متعلق به کشورهای اسلامی و صلح طلب اس...

رهبر انقلاب: ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد/ جبهه طاغوت با اصل و هویت حرکت توحیدی مخالف است

در سالروز بعثت پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای ا...

عارف: اسلام هراسی درد مشترک جهان اسلام است/ برخی نغمه های شوم تفرقه و نقار از داخل کشور شنیده می شود

رئیس فراکسیون امید گفت: حرکت وحشتناک اسلام‌هراسی در سطح افکار عمومی مطرح می‌شود که ای...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news