اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
سه‌شنبه
سه‌شنبه 13 خرداد 1399
19 تیر 1398 19 تیر 1398
11:59 11:59

مأمور انتظامی میناب به شهادت رسید

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از درگیری مسلحانه مأموران انتظامی با قاچاقچیان مواد مخدر خبر داد و افزود:  در این درگیری مأمور انتظامی میناب  به شهادت رسید.

شهادت مأمور انتظامی میناب

به گزارش سلام نو، سردار عزیز اله ملکی اظهار کرد: شب گذشته عوامل گشت تلفیقی انتظامی شهرستان میناب با انجام اقدامات اطلاعاتی و شگردهای پلیسی از تصمیم قاچاقچیان مبنی بر انتقال محوله مواد مخدر مطلع و پیگیری موضوع را به‌صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه مأموران حین گشت زنی در محورهای خاکی اطراف ایستگاه بازرسی چغازردی، خودروی قاچاقچیان را مشاهده و با قاچاقچیان مسلح درگیر شدند، افزود: در این درگیری قاچاقچیان عرصه را بر خود تنگ دیده و به سمت مأموران شلیک کرده و پس از طی مسافتی با به آتش کشیدن خودرو حامل مواد مخدر، قصد فرار داشتند که با سرعت عمل مأموران چهار نفر از متهمان دستگیر شدند.

ملکی اظهار کرد: در پاک‌سازی از محل، ۵۰۰ کیلوگرم مواد مخدر که مقداری از آن در آتش سوخته است، کشف و یک دستگاه خودروی دیگر متعلق به قاچاقچیان نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی هرمزگان تصریح کرد: متأسفانه در این درگیری ستوان یکم "حجت‌الله دشتبانی" براثر اصابت گلوله و شدت جراحات به درجه رفیع شهادت نائل و ستوان دوم "صفدر سالاری" مجروح و به بیمارستان منتقل شد.

این مقام انتظامی با اشاره به این مطلب که پلیس در راه برقراری نظم و امنیت از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی‌کند و تا پای جان خود ایستاده است، خاطرنشان کرد: تحقیقات در این باره به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار دارد./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

یک مرزبان در سردشت به درجه رفیع شهادت نائل شد

‌سرپرست فرماندهی مرزبانی آذربایجان غربی اعلام کرد حین درگیری نیروهای مرزبانی سردشت با...

یک سرباز در درگیری با قاچاقچیان در زاهدان به شهادت رسید

در درگیری یگان تکاوری ۱۰۶ قطار خنجک زاهدان با خودروی قاچاقچیان، سرباز محمد حسینی ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news