اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
یک‌شنبه
یک‌شنبه 29 دی 1398
20 تیر 1398 20 تیر 1398
13:40 13:40

ذوالنور: دشمن ارزش‌های جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش در زمینه فرهنگ یک نوع جهاد است  اظهار کرد: فناوری‌های پیشرفته با فرهنگ غربی مانند یک سیل بنیان کن است که معنویت و ارزش‌ها در برابر این سیل قرار دارد و مقاومت در برابر آن هنرمندی بسیاری می‌خواهد و باید در این راه ثابت قدم باشیم.

حجت الاسلام ذوالنور‌ی

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام و المسلمین مجتبی ذوالنور صبح امروز در اختتامیه دومین جشنواره سرود رضوی که در تالار مرکزی قم برگزار شد، عنوان کرد: حضرت معصومه (س) کریمه اهل بیت و امام رضا (ع)، امام رئوف است و ما هرچه داریم از این خاندان است؛ باید در مشرف شدن به حرم حضرت معصومه (س) ادب حضور را رعایت کنیم.

وی افزود: نعمت‌های الهی و ارزش‌هایی که خداوند عطا فرموده است باید برای تقویت و ترویج فرهنگ اهل بیت و تعمیق عشق به اهل بیت استفاده شود؛ یک نغمه خوش و یک سرود که با مضامین الهی و دینی باشد، جان را صفا می‌دهد و انسان را در مسیر کمال قرار می‌دهد.

نماینده قم در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در دنیای امروز که دشمن ارزش‌های جمهوری اسلامی را هدف قرار داده است، تلاش در زمینه فرهنگ نمونه‌ای از جهاد است؛ جهاد مصادیق مختلفی دارد و در هر زمان به یک شکل بروز پیدا می‌کند و امروز نیز رساندن پیام انقلاب و دین از طریق نغمه و سرود یک جهاد محسوب می‌شود.

وی در خطاب به هنرمندان سرذوالنوود اظهار کرد: حنجره‌های شما در خدمت ارزش‌های الهی و دینی قرار گرفته است؛ فناوری‌های پیشرفته با فرهنگ غربی مانند یک سیل بنیان کن است که معنویت و ارزش‌ها در برابر این سیل قرار دارد و مقاومت در برابر آن هنرمندی بسیاری می‌خواهد و باید در این راه ثابت قدم باشیم.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: فرهنگ اهل بیت همواره رویش‌های بسیاری دارد و باید برای اینکه خودمان نجات پیدا کنیم، در مسیر اهل بیت قرار بگیریم./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

نمایندگان نامه استیضاح «لاریجانی» را امضا کردند!

ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به همراه تعدادی از نمایندگان نامه‌ای را برای استی...

کروبی اجازه دیدار با بیت امام را ندارد / ذوالنوری درخواست دیدار با کروبی کرد / پدرم اجازه استفاده از اینترنت را ندارد

محمدحسین کروبی فرزند مهدی کروبی در مصاحبه‌ای به بیان نکاتی از زندگی پدرش در حصر پرداخ...

شفافیت آرا نمایندگان؛ شفافیت برای همه یا برای هیچ کس؟

طرح شفافیت آرا نمایندگان با مخالفت و موافقت بسیاری رو به رو شده و در نهایت به طرح «شف...

جمهوری اسلامی اجازه‌ عقب نشینی در برجام را به دولت نخواهد داد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به  بسته پیشنهادی ۱۵ میلیارد یوروی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news