اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 02 آبان 1398
20 تیر 1398 20 تیر 1398
18:00 18:00

سقوط کارگر ساختمانی از طبقه چهارم

  یک کارگر ساختمانی بر اثر بی احتیازی هنگام کار سقوز کرد و جان باخت.

کارگر ساختمانی از طبقه چهارم سقوط کرد

به گزارش سلام نو، صبح امروز حادثه سقوط یک کارگر از ارتفاع به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران، آتش‌نشانان ایستگاه ۳ و گروه نجات یک را به محل حادثه واقع در خیابان هفده شهریور، خیابان آبشار، کوچه محمدی بیگ اعزام کرد.

با حضور عوامل آتش نشانی در محل مشاهده شد کارگری حدود ۲۵ ساله در حال کار در یک ساختمان در حال ساخت بوده که ناگهان در ارتفاع ۱۲ متری در طبقه چهارم به طبقه سوم سقوط کرده و در وضعیت ناایمنی گرفتار شد که بلافاصله اقدامات لازم برای پایین آوردن این کارگر انجام شد و عوامل آتش‌نشانی با فیکس کردن کارگر که از چند ناحیه دچار آسیب و شکستگی شده بود در برانکارد مخصوص او را به سطح زمین منتقل کردند.

با انتقال کارگر آسیب دیده به سطح زمین، این فرد در اختیار عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه قرار گرفت و پس از دریافت خدمات درمانی اضطراری برای ادامه روند درمان به بیمارستان منتقل شد.

آتش نشانی تهران با تأیید این خبر اعلام کرد علت قطعی وقوع حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است اما گمانه‌زنی‌های اولیه حاکی از آن است که بی‌احتیاطی کارگر حین کار منجر به وقوع این حادثه شده است./ایلنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news