اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
24 تیر 1398 24 تیر 1398
19:30 19:30

ماجرای تیراندازی شب‌گذشته در خیابان ولیعصر چه بود؟

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درمورد  جزییات تیراندازی شب‌گذشته در خیابان ولیعصر توضیحاتی ارائه داد.

تشریح جزییات تیراندازی شب‌گذشته در خیابان ولیعصر

به گزارش سلام نو، حدود ساعت ۲۰:۱۵ شب گذشته، حجت‌الاسلام احمد سالک؛ نماینده مردم شریف اصفهان برای ضبط برنامه تلویزیونی در دفتر یکی از شبکه‌های تلویزیونی حضور یافت.

راننده وی نیز در خیابان دانشگاه، تقاطع خیابان لبافی‌نژاد منتظر اتمام ضبط برنامه بودند تا پس از آن همراه نماینده مردم اصفهان به دفتر کار مراجعت کنند.

حدوداً ۱۵ دقیقه از توقف خودرو کنار خیابان گذشته و راننده داخل خودرو مشغول کار با تلفن‌همراه بود که یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین حدوداٌ ۱۷ تا ۱۸ ساله نزدیک این خودرو شدند.

نفر ترک‌نشین ضمن پیاده‌شدن از موتورسیکلت ظاهراً به قصد سرقت نزدیک خودرو شد که راننده متوجه موضوع شده و به دنبال آنها دوید.

راننده حین حرکت به سمت سارقان، با مسلح کردن اسلحه یک تیر هوایی شلیک کرد.

در نهایت حین قرار دادن اسلحه داخل غلاف، با توجه به مسلح بودن اسلحه یک تیر شلیک شده و به پای راست این فرد اصابت کرد که وی بر اثر این حادثه مجروح شد.

بلافاصله بعد از این حادثه و با تماس شهروندان با سامانه فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و اورژانس، عوامل انتظامی و امدادی در صحنه حاضر شدند همچنین فیلم مداربسته به‌طور کامل به ثبت جزئیات این حادثه پرداخته است.

سردار حمید هداوند؛ جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اعلام این خبر گفت: تیم‌های پلیس پیشگیری و آگاهی در تلاش برای شناسایی و بازداشت متهمان این پرونده هستند./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

تشریح جزئیات تیراندازی در خیابان ولیعصر

جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ جزئیات تیراندازی در خیابان ولیعصر را تشریح کرد و گف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news