اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
25 تیر 1398 25 تیر 1398
14:12 14:12

ترامپ بهتر است همسرش را به کشورش بازگرداند!

خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان و استراتژیست جمهوری‌خواه ضمن انتقاد از رفتار نژادپرستانه ترامپ اظهار کرد:دام این حرف‌ها را می‌شنوم: برگردید به کشورتان!ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، کجا متولد شده؟ اسلوونی. پدر و مادرش که به آمریکا مهاجرت کرده‌اند چطور؟پس بهتر است ترامپ همسرش را به کشور اصلی خود برگرداند.

پاسخ استراتژیست جمهوری‌خواه به رفتار نژادپرستانه ترامپ:

ملانیا هم زاده اسلوونی است، نه آمریکا!

به گزارش سلام نو، «آنا ناوارو»، خبرنگار شبکه سی‌ان‌ان و استراتژیست جمهوری‌خواه، به اظهارات نژادپرستانه «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا، درباره نمایندگان زن مجلس این کشور واکنش نشان داد.

ترامپ پیشتر در پیامی توئیتری به این زنان که اصالتا زاده کشورهایی چون فلسطین هستند گفته بود که بهتر است به کشورشان بازگردند.

ناوارو که خانواده‌اش در دهه ۸۰ از نیکاراگوئه به آمریکا مهاجرت کردند، در گفت‌وگو با شبکه خبری سی‌ان‌ان گفت: «مدام این حرف‌ها را می‌شنوم: برگردید به کشورتان! خب، خبری برای ترامپ و هوادارانش دارم: کشور ما همینجاست!»

وی در ادامه گفت: «اینجا همان‌قدر کشور ماست که کشور ترامپ است. اگر قرار باشد مردم را به کشورشان بازگردانیم، بد نیست در نظر بگیریم که تد کروز، سناتور ایالت تگزارس، متولد کانادا است و والدین مارکو روبیو، سناتور ایالت فلوریدا، اهل کوبا. ملانیا ترامپ، بانوی اول آمریکا، کجا متولد شده؟ اسلوونی. پدر و مادرش که به آمریکا مهاجرت کرده‌اند چطور؟»

این استراتژیست نتیجه گرفت: «از ریاکاری این مرد که کشور را دوپاره کرده و مردم را علیه یکدیگر می‌شوراند، خسته شده‌ام.»‌/ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

ترامپ زمستان امسال محاکمه می شود!

رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا روز چهارشنبه بیستم آذر اعلام کرد که مجلس سنا جلسه محاکمه ا...

ترامپ: صدور کیفرخواست علیه من مضحک است

رئیس جمهوری آمریکا به صدور کیفرخواست علیه خود توسط دموکرات های مجلس نمایندگان این کشو...

تعریف و تمجید اردوغان از ترامپ!

رئیس‌ جمهور ترکیه گفت که اروپا دچار بحران رهبری است و البته ترامپ آدم روراستی است که ...

اتهامات ترامپ اعلام شد

دموکرات‌ های آمریکا روز سه‌ شنبه نوزدهم آذرماه دو اتهام رسمی علیه دونالد ترامپ رئیس‌ج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news