اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 21 آذر 1398
25 تیر 1398 25 تیر 1398
16:55 16:55

افتتاح بخشی از بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر

مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل از افتتاح 20 درصد از بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر خبر داد.

آزادراه قزوین - رشت

به گزارش سلام نو، محبوب حیدری در جریان بازدید از فازهای اجرایی بزرگراه اردبیل – مشگین‌شهر اظهار کرد: احداث این بزرگراه از چند سال پیش شروع شده و قرار است به طول ۸۵ کیلومتر در این محدوده پروژه عملیاتی شود که ۴۵ کیلومتر از این محور در سال‌های گذشته تکمیل و به بهره‌برداری رسیده است.


وی خاطرنشان کرد: از ۴۰ کیلومتر باقیمانده این محور ۲۰ کیلومتر قرار است در سفر رئیس جمهور تکمیل و به بهره‌برداری برسد.


مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل به افزایش اکیپ‌های اجرایی در این مسیر اشاره کرد و افزود: در باقیمانده این بزرگراه پروژه با قوت و قدرت و بکارگیری تجهیزات و امکانات راهسازی در جال انجام است که امیدواریم تا پایان امسال بخش عمده‌ای از این پروژه تکمیل شده و به ایمنی تردد مردم کمک کنیم.


حیدری با قدردانی از تلاش و پیگیری استاندار اردبیل و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان در تزریق اعتبار برای این پروژه تصریح کرد: دو سال پیش مجموع اعتبار این پروژه دو میلیارد تومان بوده که ما در سال گذشته این رقم را به ۱۴ میلیارد تومان افزایش دادیم.


وی، اعتبار پروژه بزرگراهی اردبیل – مشگین‌شهر را در سالجاری ۲۴ میلیارد تومان دانست و بیان کرد: با تخصیص کامل این منابع بخش عظیمی از مطالبات پیمانکاران، پرداخت و خود پروژه نیز جان دوباره‌ای خواهد گرفت.


مدیر کل راه و شهرسازی استان اردبیل ادامه داد: با بهره‌برداری از فاز نخست این پروژه با اعلام رسمی پلیس راه استان میزان تصادفات در این محور حادثه‌خیز تا ۶۰ درصد کاهش یافته و هموطنان در این مسیر با ایمنی بیشتر و خیال راحت تردد خواهند کرد./ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

icon news