اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 07 بهمن 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
16:59 16:59

جنگ اصلی جنگ ناامیدسازی، کاهش سرمایه اجتماعی و سست اراده کردن جبهه انقلابی است

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها افزود:  امروز نیز همه دشمنان با هم بر علیه ما هم‌جبهه اند و کانون جنگ احزاب بین جریان جوان و جبهه شرک است.

دانشجو باید مطالبه‌گر باشد

به گزارش سلام نو، حجت‌الاسلام مصطفی مصطفی رستمی در مراسم تکریم و معارفه مدیر سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها و در جمع تشکل‌های دانشجویی، اظهار کرد: در جریان جوان و انقلابی یک صف‌بندی در میدان‌های نظامی، سیاسی و… شکل گرفته است.

وی افزود: در جنگ احزاب زمان پیامبر اسلام اتفاق بی‌نظیری در سپاه شرک رخ داد. آن‌ها برای خشکاندن شجره طیبه اسلام با یکدیگر متحد شدند، با این وجود سپاه اسلام در مقابل سپاه دشمن ایستاد و این صحنه مقابله تمام اسلام با تمام شرک بود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها عنوان کرد: امروز نیز همه دشمنان با هم بر علیه ما هم‌جبهه اند. جنگ اصلی جنگ ناامیدسازی، کاهش سرمایه اجتماعی و سست اراده کردن جبهه انقلابی است. کانون جنگ احزاب بین جریان جوان و جبهه شرک است.

حجت‌الاسلام رستمی بیان کرد: مدیر سیاسی معاونت فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با قدرت کار می‌کرد و بخش سیاسی از بخش فرهنگی پررنگ‌تر بوده و این شائبه را ایجاد می‌کرد که نهاد رهبری در دانشگاه‌ها به حوزه سیاسی توجه بیشتری دارد.

وی افزود: مدیریت سیاسی معاونت فرهنگی سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها برای، شیراوژن تجربه ارزشمندی است که می‌تواند در ادامه مسیر کاری برای وی مفید باشد و همچنین برای این معاونت ذخیره ارزشمندی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: بهترین جلساتی که دانشجویان در آن شرکت می‌کنند جلساتی است که بدون هیچ محافظه‌کاری حرف خود را بزنند و در انتهای جلسه احساس برادری و همراهی داشته باشند که در مدیریت سیاسی نهاد رهبری این اتفاق افتاده است. امیدواریم این مسیر در این معاونت ادامه داشته باشد.

حجت‌الاسلام رستمی با تأکید بر اینکه دانشجو باید مطالبه‌گر باشد، افزود: دانشجو طلبکار است. زیرا خود را بدهکار انقلاب اسلامی و خود را نماینده مردم مستضعف و بی‌تریبون می‌داند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای ظرفیت‌های زیادی است، ادامه داد: با حضور دکتر شیرواژن در این دانشگاه از ظرفیت‌های بالفعل باقی مانده، می‌توان استفاده کرد. استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی نیاز به حضور افراد باتجربه دارد.

در این مراسم از زحمات عباس شیراوژن قدردانی و مهدی عباسی‌مهر با حکم حجت‌الاسلام صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به سمت مدیریت سیاسی معاونت فرهنگی سیاسی این نهاد معرفی شد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

مترو تهران فردا رایگان است

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه اعلام کرد خدمات‌رسانی خطوط یک، دو، سه، چ...

توضیحات وزیر علوم درباره مرگ دانشجویان اهوازی

منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: مرگ مشکوک دانشجویان اهواز به ناآرامی‌های...

ثبت نام ازدواج دانشجویی تمدید شد+آخرین مهلت

حجت الاسلام محمدمهدی صالحی معاون فرهنگی سیاسی نهادنمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه...

واکنش دانشگاه چمران به پیداش جسد یک دانشجو

معاون دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت:جسد یکی از دانشجویان این داشنگاه صبح روز ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news