اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:03 17:03

ستاره رئال به تیم رقیب می‌پیوندد

خامس رودریگز ستاره رئال مادرید که در لیست فروش این تیم قرار دارد این روزها به اتلتیکو مادرید بسیار نزدیک‌تر است تا ناپولی، نکته‌ای که خشم مقامات ناپولی را در پی داشته است.

به گزارش سلام نو، ستاره کلمبیایی پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشته اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفته است. او که می داند مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شده و طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، پیشنهاد اتلتیکو را جذاب تر می داند؛ به خصوص اینکه تمایل خود او ماندن در شهر مادرید است.

در ابتدا ناپولی شانس بیشتری برای جذب خامس داشت اما باشگاه ایتالیایی او را تنها به صورت قرضی می خواهد ولی رئال تحت هر شرایطی قصد فروش قطعی ستاره کلمبیایی دارد. اتلتیکو حاضر است تا 50 میلیون یورو برای خامس هزینه کند.

اورلیو دی لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در انتقاد از موضع سران رئال به خبرنگاران گفت:«درک نمی کنم چطور آنها خامس را دو سال به بایرن قرض دادند ولی به سه درخواست ما برای او پاسخ منفی داده اند و فقط حاضرند با 42 میلیون یورو او را به ما واگذار کنند. اگر خامس بتواند قرضی به ما ملحق شود استقبال خواهیم کرد؛ چرا که اینگونه توان جذب یک بازیکن دیگر را نیز خواهیم داشت.»

اخبار مرتبط

icon news

اظهارات زیدان درباره مرگ ناگهانی کوبی برایانت

زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید که در کنفرانس خبری بود از مرگ کوبی برایانت ابراز ...

ستاره پاریس به رئال مادرید خواهد رفت

بعد از شایعات بسیار زیاد درباره جدایی ستاره خط حمله پاریس از این تیم حالا این طور به ...

احتمال جدایی مرد سال فوتبال دنیا از رئال

با مطرح شدن نام هایی چون دنی فن دبیک، پل پوگبا و فابین رویز برای انتقال به رئال مادری...

اولین باخت2020 اتلتیکو مادرید رقم خورد!

نخستین شکست اتلتیکو مادرید در سال 2020 مقابل ایباررقم خورد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news