اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:03 17:03

ستاره رئال به تیم رقیب می‌پیوندد

خامس رودریگز ستاره رئال مادرید که در لیست فروش این تیم قرار دارد این روزها به اتلتیکو مادرید بسیار نزدیک‌تر است تا ناپولی، نکته‌ای که خشم مقامات ناپولی را در پی داشته است.

به گزارش سلام نو، ستاره کلمبیایی پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشته اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفته است. او که می داند مورد اعتماد زیدان قرار ندارد، با ناپولی و اتلتیکو وارد مذاکره شده و طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، پیشنهاد اتلتیکو را جذاب تر می داند؛ به خصوص اینکه تمایل خود او ماندن در شهر مادرید است.

در ابتدا ناپولی شانس بیشتری برای جذب خامس داشت اما باشگاه ایتالیایی او را تنها به صورت قرضی می خواهد ولی رئال تحت هر شرایطی قصد فروش قطعی ستاره کلمبیایی دارد. اتلتیکو حاضر است تا 50 میلیون یورو برای خامس هزینه کند.

اورلیو دی لائورنتیس، رئیس باشگاه ناپولی در انتقاد از موضع سران رئال به خبرنگاران گفت:«درک نمی کنم چطور آنها خامس را دو سال به بایرن قرض دادند ولی به سه درخواست ما برای او پاسخ منفی داده اند و فقط حاضرند با 42 میلیون یورو او را به ما واگذار کنند. اگر خامس بتواند قرضی به ما ملحق شود استقبال خواهیم کرد؛ چرا که اینگونه توان جذب یک بازیکن دیگر را نیز خواهیم داشت.»

اخبار مرتبط

icon news

درخواست دستمزد نجومی نیمار از بارسا و رئال

جوزپ پدررول مجری برنامه معروف ال چیرینگیتو مدعی شده که نیمار برای انتقال به بارسلونا ...

اولین جدال خانگی زیدان با خامس و ایسکو

رئال مادرید پس از برتری 3-1 در بازی نخست خود در برابر سلتا این هفته به مصاف وایادولید...

شرط جدایی خامس از رئال چیست؟

در اول تابستان و بعد از اعلام عدم نیاز زیز به خامس این بازیکن آماده خروج از رئال بود،...

بارسا برای خرید نیمار به بن بست خورد؟

دو روزنامه کاتالان اسپورت و موندو دپورتیو به طور جداگانه مدعی شدند که بارسا و پی اس ج...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news