اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه
شنبه 02 شهریور 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:05 17:05

ذوب آهن پدیده؛ آرام و بی‌حاشیه

نکته جالب بازی دو تیم پدیده و ذوب آهن به جز حضور رحمتی و منصوریان در دو طرف زمین، حضور 3 بازیکن آفریقایی روی نیمکت دو تیم بود، بازیکنانی که در حال تست شدن بودند.

ملاقات علیرضا منصوریان با مهدی رحمتی تنها اتفاق حاشیه بازی دوستانه روز گذشته پدیده برابر ذوب آهن بود.

به گزارش سلام نو این مسابقه بین دو تیم خوب فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که منصوریان سرمربی ذوب آهن با وجود رفتن به سمت نیمکت پدیده و دست دادن با تک تک بازیکنان این تیم با مهدی رحمتی روبرو شد.


رحمتی که از ابتدای مسابقه با داود فنایی و دیگر دروازه بان مشغول گرم کردن بود بعد از تعیین زمین بازی به سمت دروازه شمالی رفت و نیمه اول را از آنجا در فاصله ای نزدیک تر به منصوریان از دروازه تیمش محافظت کرد.

رحمتی که با پیراهن سفید درون دروازه پدیده ایستاده بود در طول بازی بارها و بارها با فریاد بلند مدافعان تیمش را هدایت کرد در آن سمت اما منصوریان به سبک خود و با جوش شدید در کنار زمین تیمش را به برتری و حمله هدایت می کرد. سبک کاری منصوریان کاملا متفاوت با یحیی گل محمدی بود، مربی که در تمام طول 90 دقیقه با دستی زیر چانه بازی تیمش را زیر نظر داشت.

ذوبی ها که در این بازی میزبان بودند به نظر در طول بازی بیشتر از پدیده بازی را تحت کنترل داشتند اما پدیده هم تیمی نبود که به این سادگی تسلیم بشود. البته دو تیم در شرایط بدنسازی بودند و برگزاری بازی با طراوت از آنها بعید بود هرچند ممکن است در بازی برگشت این اتفاق رخ بدهد.

جالب این که دو تیم به خاطر به خاطر رفت و آمدها بین مربی ها و بازیکنان شناخت خوبی از رقیب شان داشتند، در پدیده یحیی گل محمدی کاملا از شرایط ورزشگاه فولادشهر آگاه بود و در ذوب آهن هم بازیکنانی مثل محمد نژاد مهدی و یوسف بهزادی دو بازیکن نیمکت نشین این تیم بودند که سابقه حضور در مشهد را دارند.

نکته جالب حضور 3 بازیکن آفریقایی روی نیمکت دو تیم است، یک بازیکن تستی در پدیده که 5 دقیقه بازی کرد و یک مدافع و یک مهاجم نیجریه ای که تنها یکی از آنها برای غقد قرارداد مورد تایید قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

icon news

تنها بازیکنی که در 19دوره لیگ بازی کرده و هنوز هم ستاره است! +عکس ها

مهدی رحمتی تنها بازیکنی است که در تمامی ادوار لیگ برتر حضور داشته است و با پشت سر گذا...

سوشا حقش بود مشت بخورد/ جزای کسی که به هواداران استقلال توهین کند همین است

حنیف عمران زاده  مدافع سابق استقلال  با حضور در برنامه سلام صبح بخیر درباره مدیریت اس...

حرکت دیوانه‌وار رحمتی+عکس

سیدمهدی رحمتی که این روزها حسابی روی بورس است در تمرین تیم پدیده مشهد دست به انجام حر...

شرط پیش پای استقلال برای جذب بازیکن پدیده

استقلالی ها برای جذب دفاع راست پدیده باید رضایتنامه از پدیده بگیرند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news