اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 09 بهمن 1398
26 تیر 1398 26 تیر 1398
17:05 17:05

ذوب آهن پدیده؛ آرام و بی‌حاشیه

نکته جالب بازی دو تیم پدیده و ذوب آهن به جز حضور رحمتی و منصوریان در دو طرف زمین، حضور 3 بازیکن آفریقایی روی نیمکت دو تیم بود، بازیکنانی که در حال تست شدن بودند.

ملاقات علیرضا منصوریان با مهدی رحمتی تنها اتفاق حاشیه بازی دوستانه روز گذشته پدیده برابر ذوب آهن بود.

به گزارش سلام نو این مسابقه بین دو تیم خوب فوتبال ایران در شرایطی برگزار شد که منصوریان سرمربی ذوب آهن با وجود رفتن به سمت نیمکت پدیده و دست دادن با تک تک بازیکنان این تیم با مهدی رحمتی روبرو شد.


رحمتی که از ابتدای مسابقه با داود فنایی و دیگر دروازه بان مشغول گرم کردن بود بعد از تعیین زمین بازی به سمت دروازه شمالی رفت و نیمه اول را از آنجا در فاصله ای نزدیک تر به منصوریان از دروازه تیمش محافظت کرد.

رحمتی که با پیراهن سفید درون دروازه پدیده ایستاده بود در طول بازی بارها و بارها با فریاد بلند مدافعان تیمش را هدایت کرد در آن سمت اما منصوریان به سبک خود و با جوش شدید در کنار زمین تیمش را به برتری و حمله هدایت می کرد. سبک کاری منصوریان کاملا متفاوت با یحیی گل محمدی بود، مربی که در تمام طول 90 دقیقه با دستی زیر چانه بازی تیمش را زیر نظر داشت.

ذوبی ها که در این بازی میزبان بودند به نظر در طول بازی بیشتر از پدیده بازی را تحت کنترل داشتند اما پدیده هم تیمی نبود که به این سادگی تسلیم بشود. البته دو تیم در شرایط بدنسازی بودند و برگزاری بازی با طراوت از آنها بعید بود هرچند ممکن است در بازی برگشت این اتفاق رخ بدهد.

جالب این که دو تیم به خاطر به خاطر رفت و آمدها بین مربی ها و بازیکنان شناخت خوبی از رقیب شان داشتند، در پدیده یحیی گل محمدی کاملا از شرایط ورزشگاه فولادشهر آگاه بود و در ذوب آهن هم بازیکنانی مثل محمد نژاد مهدی و یوسف بهزادی دو بازیکن نیمکت نشین این تیم بودند که سابقه حضور در مشهد را دارند.

نکته جالب حضور 3 بازیکن آفریقایی روی نیمکت دو تیم است، یک بازیکن تستی در پدیده که 5 دقیقه بازی کرد و یک مدافع و یک مهاجم نیجریه ای که تنها یکی از آنها برای غقد قرارداد مورد تایید قرار گرفته است.

اخبار مرتبط

icon news

دروازه‌بان سابق استقلال: 5 سال است ممنوع‌الخروج شده‌ام!

مهدی رحمتی با انتشار نامه‌ای اعلام کرد چند سال است به خاطر مشکل مالیاتی ممنوع الخروج ...

کف و دست و هوارا برای مهدی رحمتی دراستادیوم!

مهدی رحمتی امروز پیش از شروع بازی استقلال با شهرخودرو، مورد تشویق هواداران قرار گرفت.

منشا درباره درباره پنالتی شهرآورد افشاگری کرد!

مهاجم نیجریه‌ ای سابق استقلال تهران پرده از پنالتی جنجالی فصل گذشته این تیم در دربی 8...

قول مهدی رحمتی به هوداران

سیدمهدی رحمتی دروازه‌بان  باسابقه تیم شهرخودرو خراسان پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news